NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
White Widow XXL
White Widow XXL 1White Widow XXL 2White Widow XXL 3White Widow XXL 4White Widow XXL 5
White Widow XXL 6White Widow XXL 7White Widow XXL 8White Widow XXL 9White Widow XXL 10

WHITE WIDOW XXL STRAIN

NEZAMěNITELNé OSTRé SKUNKOVé A SLADKOKYSELé VůNě.

 
RATING
Brazilian x South Indian
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

WHITE WIDOW XXL™ Semena Konopi

WHITE WIDOW XXL™ z Barneyʼs Farm je skutečnou amsterdamskou klasikou, jejíž nezaměnitelná štiplavá a pikantně sladká vůně je již po desetiletí symbolem vůně amsterdamských ulic a ikonických kanálů. Evoluce tohoto legendárního strainu pokračuje, naše WHITE WIDOW XXL™ si zachovává high brazilské sativy, navíc s 75 % super pryskyřičné jihoindické indiky. WHITE WIDOW XXL™ je ideální pro všechny podmínky a techniky pěstování, je to mimořádně všestranná rostlina, odolná vůči plísním i hmyzu a dobře zvládá i chladnější podnebí, takže je vhodná pro všechny úrovně zkušeností. WHITE WIDOW XXL™ se vyvíjí do klasického tvaru indiky. Je to kompaktní energická rychlerostoucí rostlina, vyvíjí silné větve, které se při přípravě na kvetení rozšiřují. Indoor dosahuje výšky 100-120 cm, venku pak snadno 2 m. Doba kvetení indoor je do 9 týdnů, venku se sklízí začátkem října. S nástupem kvetení vyrážejí z větví velké, těžké a superlepivé palice, které vypadají spíše jako ze sativy, což je jeden z mnoha jedinečných rysů tohoto strainu. Mimořádná produkce pryskyřice vytváří tlustou přikrývku lesklých trichomů téměř bílé barvy, dlouhé jasně oranžové pestíky a malé tmavě zelené lístky. Tato amsterodamská klasika přichází s exotickým terpenovým profilem plným ostrých skunkově sladkých citrusových vůní a zemité, borovicové, dřevité a kořeněné chuti.

White Widow XXL Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Brazilian x South Indian
Kreativni, povznášející, energický, euforický
2kg per plant
650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocná, kořeněná, borovicová
Sladká, ostrá, ovocná, kořeněná
4
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Brazilian x South Indian
Kreativni, povznášející, energický, euforický
2kg per plant
650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Ovocná, kořeněná, borovicová
Sladká, ostrá, ovocná, kořeněná
4
4
4
4
4
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.