NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ

POKYNY K PLATBě

1. Přijímáte i platby kreditní a debetní kartou?

Pro naše platební systémy je platba kartou hračka! Jakmile budete připraveni k platbě, zvolte si možnost Kreditní/Debetní karta a zadejte všechny požadované údaje: číslo karty, datum platnosti a třímístný bezpečnostní kód ze zadní strany karty.

Jakmile bude platba zpracována, začneme vyřizovat vaši objednávku.

Platba bude z vašeho účtu realizována až poté, co bude zboží odesláno.

Berte prosím na vědomí, že v některých případech bývá k ochraně účtu proti zneužití přidán další bezpečnostní prvek. Kontaktujte společnost, u níž máte kartu vystavenou, pokud jste neobdrželi kód pro tuto bezpečnostní kontrolu.

2. Přijímáte také objednávky šekem?

V současnosti nepřijímáme osobní šeky na online ani velkoobchodní objednávky.

3. Přijímáte i platby poštovními poukázkami?

V současnosti poštovní poukázky nepřijímáme. 

4. Přijímáte i platby bankovním převodem?

Platby bankovním převodem nám vůbec nevadí! Stačí normálně dokončit objednávku a poté obdržíte číslo objednávky a naše bankovní údaje.

Takže prostě proveďte objednávku, vyberte si jako metodu platby platbu převodem, a my vám zašleme e-mailem číslo objednávky. Jakmile obdržíte potvrzovací e-mail, provedete platbu bankovním převodem, ať už přes telefon, internetem nebo na místní bankovní pobočce.

Pošleme vám údaje, které budete potřebovat k platbě. Bude potřeba zadat i kódy IBAN anebo BIC / Swift. V ojedinělých případech může být potřeba i adresa.

Během platby zadejte i své jméno a číslo objednávky do sekce Poznámka, aby se platba dala přiřadit k vaší objednávce. Uveďte prosím konečnou částku, která je uvedena na vaší objednávce.

Pokud nebude zaslána dostatečná částka, platba bude odmítnuta. Podobně i pokus o přesunutí části nebo celých poplatků za převod na společnost Barney’s Farm povede k tomu, že platba bude odmítnuta. 

5. Přijímáte hotovost v obálce?

Platby prostřednictvím obálky s hotovostí nepřijímáme. Pracujeme ale na tom, aby v budoucnosti byla zavedena i tato možnost. 

6. Přijímáte platby ze Spojených států amerických?

Společnost Barney's Farm bohužel nepřijímá platby z žádného státu USA ani tam nezasílá zásilky.

7. Přijímáte platby přes PayPal?

Bohužel vzhledem k obchodním podmínkám společnosti PayPal nemůžeme zařadit tuto možnost mezi naše platební metody.

8. Nabízíte i možnost velkoobchodních a množstevních nákupů?

Velkoobchodní objednávky pro nás nejsou vůbec žádný problém! Napite prosím na adresu sales@barneysfarm.com, aby vám vytvořili účet, a rovněž nás kontaktujte předem, než provedete množstevní objednávku. 

Napište nám prosím, o jaké množství jakého zboží máte zájem, a my vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

9. Nabízíte i nějaké slevy?

Společnost Barney's Farm se snaží nabízet široký sortiment svého zboží za co nejpříznivější ceny.

Vždy se všem našim zákazníkům snažíme nabídnout co nejvýhodnější možnost nákupu, proto během roku děláme i spoustu akcí a slev.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a samozřejmě se na nás přijďte podívat během naší světové tour po vašich oblíbených veletrzích a jiných akcích!

10. Vracíte peníze za zboží?

Společnost Barney’s Farm se snaží poskytovat svým zákazníkům zboží bezkonkurenčně nejlepší kvality. Pokud se náhodou stane, že nebudete spokojeni s nákupem, kontaktujte nás prosím, abychom se ve spolupráci s vámi pokusili sjednat nápravu.

Úhrada nákupní ceny je možná pouze v případě, že zboží nebylo otevřeno ani poškozeno. Jakmile se domluvíme na vrácení zboží, všechny produkty budou muset být odeslány do našeho skladiště. Poté co vyhodnotíme stav zboží, budeme vás kontaktovat, jak jsme se rozhodli.

Náklady na vrácení zboží nebudou započítány, pokud nebude určeno jinak. 

 

11.

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.