NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
White Widow XXL Auto

WHITE WIDOW XXL AUTO STRAIN

SKUTEčNá AMSTERODAMSKá KLASIKA OD BARNEYʼS FARM.

 
RATING
Brazilian x South Indian x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

White Widow XXL Auto Semena Konopi

Pravá amsterodamská klasika od Barneyʼs Farm, White Widow XXL Auto, je nyní k dispozici v samonakvétací variantě. Evoluce tohoto legendárního strainu pokračuje, naše White Widow XXL Auto je skvostný kříženec brazilské sativy X super pryskyřičné jihoindické indiky s převahou 70 % indiky, odborně spojený s naším Barneyʼs Farm Super Auto #1. White Widow XXL Auto je mimořádně všestranná rostlina, ideální pro všechny podmínky a pěstitelské techniky, strain je odolný vůči plísním a hmyzu a dobře zvládá i chladnější podnebí, takže se hodí pro všechny úrovně zkušeností. White Widow XXL Auto má klasický tvar indiky, ve srovnání s feminizovanou verzí je mimořádně kompaktní, je to ale stále energická a rychle rostoucí odrůda, která se během kvetení vyvíjí do šířky. Indoor dorůstá výšky 80-90 cm, venku 100-120 cm a zralosti dosahuje za rychlých 70-75 dní od naklíčení.  nástupem kvetení vyrážejí z větví velké, těžké a superlepivé palice, které vypadají spíše jako ze sativy Mimořádná produkce pryskyřice vytváří tlustou přikrývku lesklých trichomů téměř bílé barvy, dlouhé jasně oranžové pestíky a malé tmavě zelené lístky. Tato amsterodamská klasika přichází s exotickým terpenovým profilem plným ostrých skunkově sladkých citrusových vůní a zemité, borovicové, dřevité a kořeněné chuti.Je White Widow XXL Auto indika nebo sativa?
Strain White Widow XXL Auto od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu White Widow XXL Auto?
Pro správné skladování semen White Widow XXL Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu White Widow XXL Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu White Widow XXL Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena White Widow XXL Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena White Widow XXL Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy White Widow XXL Auto?
Semena konopné odrůdy White Widow XXL Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

White Widow XXL Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Brazilian x South Indian x BF Super Auto #1
Kreativní, povznášející, energický, euforický
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Štiplavá skunková, sladké citrusy, ovocná, kořeněná, stopy borovice
Sladká, štiplavá, ovocná, kořeněná, stopy borovice
4
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
indoor
Brazilian x South Indian x BF Super Auto #1
Kreativní, povznášející, energický, euforický
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Štiplavá skunková, sladké citrusy, ovocná, kořeněná, stopy borovice
Sladká, štiplavá, ovocná, kořeněná, stopy borovice
4
4
4
4
4
Cool, Hot & Temperate
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.