NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
White Widow XXL

WHITE WIDOW XXL

NEZAMěNITELNé OSTRé SKUNKOVé A SLADKOKYSELé VůNě.

 
RATING
Brazilian x South Indian
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

WHITE WIDOW XXL™ Semena Konopi

WHITE WIDOW XXL™ z Barneyʼs Farm je skutečnou amsterdamskou klasikou, jejíž nezaměnitelná štiplavá a pikantně sladká vůně je již po desetiletí symbolem vůně amsterdamských ulic a ikonických kanálů. Evoluce tohoto legendárního strainu pokračuje, naše WHITE WIDOW XXL™ si zachovává high brazilské sativy, navíc s 75 % super pryskyřičné jihoindické indiky. WHITE WIDOW XXL™ je ideální pro všechny podmínky a techniky pěstování, je to mimořádně všestranná rostlina, odolná vůči plísním i hmyzu a dobře zvládá i chladnější podnebí, takže je vhodná pro všechny úrovně zkušeností. WHITE WIDOW XXL™ se vyvíjí do klasického tvaru indiky. Je to kompaktní energická rychlerostoucí rostlina, vyvíjí silné větve, které se při přípravě na kvetení rozšiřují. Indoor dosahuje výšky 100-120 cm, venku pak snadno 2 m. Doba kvetení indoor je do 9 týdnů, venku se sklízí začátkem října. S nástupem kvetení vyrážejí z větví velké, těžké a superlepivé palice, které vypadají spíše jako ze sativy, což je jeden z mnoha jedinečných rysů tohoto strainu. Mimořádná produkce pryskyřice vytváří tlustou přikrývku lesklých trichomů téměř bílé barvy, dlouhé jasně oranžové pestíky a malé tmavě zelené lístky. Tato amsterodamská klasika přichází s exotickým terpenovým profilem plným ostrých skunkově sladkých citrusových vůní a zemité, borovicové, dřevité a kořeněné chuti.

White Widow XXL Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Brazilian x South Indian
Kreativni, povznášející, energický, euforický
2kg per plant
650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocná, kořeněná, borovicová
Sladká, ostrá, ovocná, kořeněná
4
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Brazilian x South Indian
Kreativni, povznášející, energický, euforický
2kg per plant
650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Ovocná, kořeněná, borovicová
Sladká, ostrá, ovocná, kořeněná
4
4
4
4
4
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.