NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Watermelon Zkittlez
Watermelon Zkittlez 1Watermelon Zkittlez 2Watermelon Zkittlez 3Watermelon Zkittlez 4Watermelon Zkittlez 5
Watermelon Zkittlez 6Watermelon Zkittlez 7Watermelon Zkittlez 8Watermelon Zkittlez 9Watermelon Zkittlez 10

WATERMELON ZKITTLEZ STRAIN

NENECHTE SI UJíT FANTASTICKOU OVOCNOU FúZI MELOUNU A SLADKéHO CITRUSU Z USA!

 
RATING
Watermelon x Zkittlez
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

WATERMELON ZKITTLEZ™ Semena Konopi

Watermelon Zkittlez od Barneyʼs Farm: Nádherně vybalancovaný hybrid se silně sativní strukturou, která umožňuje velký výnos – někteří groweři sklízejí až jeden kilogram z jedné kytky, když se o ni umí postarat! Indoor se dá očekávat okolo 550 g/m2. Výsledkem šlechtění je i povzbuzující a silně energický účinek. Voňavá kráska Watermelon Zkittlez vás ohromí svým pozitivním efektem, když nastartuje tělo i ducha.  Účinný prostředek proti každodenním stresům a problémům. Všechny se jako kouzlem vypaří v obláčku kouře. Během 63 dní tahle kráska vykvete raketovou rychlostí a z každé větve se budou tyčit krásné palice. Během květu i během sušení se z ní linou nezapomenutelné vůně. Euforický účinek odrůdy Watermelon ve spojení s naší úžasnou ovocnou Zkittlez má za následek absolutně fantastickou zkušenost, ke které se budete chtít vracet.

Watermelon Zkittlez Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Watermelon x Zkittlez
Povznášející, euforicky relaxační, uklidňující
750–1000g per plant
550 gr/m˛
63
ZÁŘÍ
3rd-4th week
120-140cm
140-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocně melounová až hroznová
Tropické ovoce, sladké bobule
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Watermelon x Zkittlez
Povznášející, euforicky relaxační, uklidňující
750–1000g per plant
550 gr/m˛
63
ZÁŘÍ
3rd-4th week
120-140cm
140-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocně melounová až hroznová
Tropické ovoce, sladké bobule
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.