NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Watermelon Zkittlez
Watermelon Zkittlez 1Watermelon Zkittlez 2Watermelon Zkittlez 3Watermelon Zkittlez 4Watermelon Zkittlez 5
Watermelon Zkittlez 6Watermelon Zkittlez 7Watermelon Zkittlez 8Watermelon Zkittlez 9Watermelon Zkittlez 10

WATERMELON ZKITTLEZ STRAIN

NENECHTE SI UJíT FANTASTICKOU OVOCNOU FúZI MELOUNU A SLADKéHO CITRUSU Z USA!

 
RATING
Watermelon x Zkittlez
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Watermelon Zkittlez Semena Konopi

Watermelon Zkittlez od Barneyʼs Farm: Nádherně vybalancovaný hybrid se silně sativní strukturou, která umožňuje velký výnos – někteří groweři sklízejí až jeden kilogram z jedné kytky, když se o ni umí postarat! Indoor se dá očekávat okolo 550 g/m2. Výsledkem šlechtění je i povzbuzující a silně energický účinek. Voňavá kráska Watermelon Zkittlez vás ohromí svým pozitivním efektem, když nastartuje tělo i ducha.  Účinný prostředek proti každodenním stresům a problémům. Všechny se jako kouzlem vypaří v obláčku kouře. Během 63 dní tahle kráska vykvete raketovou rychlostí a z každé větve se budou tyčit krásné palice. Během květu i během sušení se z ní linou nezapomenutelné vůně. Euforický účinek odrůdy Watermelon ve spojení s naší úžasnou ovocnou Zkittlez má za následek absolutně fantastickou zkušenost, ke které se budete chtít vracet.Je Watermelon Zkittlez indika nebo sativa?
Strain Watermelon Zkittlez od Barneys Farm je 45% Sativa 55% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Watermelon Zkittlez?
Pro správné skladování semen Watermelon Zkittlez se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Watermelon Zkittlez?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Watermelon Zkittlez. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Watermelon Zkittlez umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Watermelon Zkittlez vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Watermelon Zkittlez?
Semena konopné odrůdy Watermelon Zkittlez klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Watermelon Zkittlez Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Watermelon x Zkittlez
Povznášející, euforicky relaxační, uklidňující
1000 gr/plant
500-600 gr/m˛
63
ZÁŘÍ
3rd-4th week
120-140cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocně melounová až hroznová
Tropické ovoce, sladké bobule
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Watermelon x Zkittlez
Povznášející, euforicky relaxační, uklidňující
1000 gr/plant
500-600 gr/m˛
63
ZÁŘÍ
3rd-4th week
120-140cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocně melounová až hroznová
Tropické ovoce, sladké bobule
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.