NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Violator Kush
Violator Kush 1Violator Kush 2Violator Kush 3Violator Kush 4Violator Kush 5

VIOLATOR KUSH STRAIN

ZAPALTE SI PRAVOU INDICKOU GENETIKU V TOMHLE NEUVěřITELNéM SPOJENí KUSHE A čARASU.

Cup Winner
RATING
Malana Charas x Hindu Kush
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Violator Kush Semena Konopi

Strávili jsme nějaký čas v Himálajích a v údolí Malana, kde jsme sbírali a pečlivě vybírali nejlepší genetiky této oblasti. Malana Charas jsme vybrali kvůli vynikající potenci a dalším charakteristikám. Zkřížení s čistou genetikou Hindu Kushe dalo vzniknout odrůdě VIOLATOR KUSH. Tato genetika je vysoce výnosná. Převažují u ní charakteristiky indiky. Rostlina je malá a má velké listy, stonky a velmi dobře rozvinuté postranní větve, které ale potřebují ve finální fázi podepřít. VIOLATOR KUSH vykazuje výjimečnou hustotu trichomů s úžasnou vůní a chutí. Tato odrůda se postará o úžasný a příjemný efekt totálního útlumu a relaxace.Je Violator Kush indika nebo sativa?
Strain Violator Kush od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Violator Kush?
Pro správné skladování semen Violator Kush se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Violator Kush?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Violator Kush. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Violator Kush umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Violator Kush vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Violator Kush?
Semena konopné odrůdy Violator Kush klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Violator Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Malana Charas x Hindu Kush
vláčnost, euforie, společenská nálada, ukecanost, ospalost
650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
80%
20%
kořeněně borovicová, pepřová
kořeněná, čpavě zemitá, hašišová, tropicky ovocná
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Malana Charas x Hindu Kush
vláčnost, euforie, společenská nálada, ukecanost, ospalost
650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
80%
20%
NE
kořeněně borovicová, pepřová
kořeněná, čpavě zemitá, hašišová, tropicky ovocná

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.