NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Violator Kush
Violator Kush 1Violator Kush 2Violator Kush 3Violator Kush 4Violator Kush 5

VIOLATOR KUSH STRAIN

ZAPALTE SI PRAVOU INDICKOU GENETIKU V TOMHLE NEUVěřITELNéM SPOJENí KUSHE A čARASU.

Cup Winner
RATING
Malana Charas x Hindu Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Violator Kush Semena Konopi

Strávili jsme nějaký čas v Himálajích a v údolí Malana, kde jsme sbírali a pečlivě vybírali nejlepší genetiky této oblasti. Malana Charas jsme vybrali kvůli vynikající potenci a dalším charakteristikám. Zkřížení s čistou genetikou Hindu Kushe dalo vzniknout odrůdě VIOLATOR KUSH™. Tato genetika je vysoce výnosná. Převažují u ní charakteristiky indiky. Rostlina je malá a má velké listy, stonky a velmi dobře rozvinuté postranní větve, které ale potřebují ve finální fázi podepřít. VIOLATOR KUSH™ vykazuje výjimečnou hustotu trichomů s úžasnou vůní a chutí. Tato odrůda se postará o úžasný a příjemný efekt totálního útlumu a relaxace.

Violator Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Malana Charas x Hindu Kush
vláčnost, euforie, společenská nálada, ukecanost, ospalost
650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
80%
20%
kořeněně borovicová, pepřová
kořeněná, čpavě zemitá, hašišová, tropicky ovocná
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Malana Charas x Hindu Kush
vláčnost, euforie, společenská nálada, ukecanost, ospalost
650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
80%
20%
NE
kořeněně borovicová, pepřová
kořeněná, čpavě zemitá, hašišová, tropicky ovocná

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.