NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Vanilla Kush
Vanilla Kush 1Vanilla Kush 2Vanilla Kush 3Vanilla Kush 4Vanilla Kush 5
Vanilla Kush 6Vanilla Kush 7Vanilla Kush 8Vanilla Kush 9

VANILLA KUSH STRAIN

PONOřTE SE DO SVěTA VANILKOVé ROZKOšE S TíMTO POPULáRNíM A SILNýM KUSHEM!

Cup Winner
RATING
Afghani Kush x Kashmir
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Vanilla Kush Semena Konopi

VANILLA KUSH v sobě spojuje rychle kvetoucí indiku Afghan s jedinečnou linií z Kašmíru. Odrůda z Kašmíru má mimořádné vanilkové aroma a historicky skvělé předpoklady k výrobě hašiše. VANILLA KUSH v sobě skrývá jak medicínskou potenci nejlepších afghánských genetik, tak vysokohorská aroma z údolí Kašmíru. VANILLA KUSH je středního vzrůstu a tvoří bohaté postranní větve. Díky tomu se dočkáte zdravých a hutných palic pokrytých nádhernými rudými a zlatými kalichy. Květy si po důkladném curingu uchovají vůni divoké vanilky a borovice. Výsledkem je silný a dlouhotrvající stav relaxace.  Je Vanilla Kush indika nebo sativa?
Strain Vanilla Kush od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Vanilla Kush?
Pro správné skladování semen Vanilla Kush se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Vanilla Kush?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Vanilla Kush. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Vanilla Kush umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Vanilla Kush vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Vanilla Kush?
Semena konopné odrůdy Vanilla Kush klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Vanilla Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Afghani Kush x Kashmir
euforie, veselí, klid, ospalost
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
90/100cm
100cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
po cukrové melase, vanilková, sladce levandulová, citrusová, zemitá
vanilková, cukrová, květinová, levandulová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Afghani Kush x Kashmir
euforie, veselí, klid, ospalost
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
90/100cm
100cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
ANO
po cukrové melase, vanilková, sladce levandulová, citrusová, zemitá
vanilková, cukrová, květinová, levandulová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.