NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Tropicanna Banana
Tropicanna Banana 1Tropicanna Banana 2Tropicanna Banana 3Tropicanna Banana 4Tropicanna Banana 5
Tropicanna Banana 6Tropicanna Banana 7Tropicanna Banana 8Tropicanna Banana 9Tropicanna Banana 10

TROPICANNA BANANA STRAIN

BRUTáLNí BANáN NA TOTáLNě TROPICKé TOULKY ZA EUFORIí!

 
RATING
Tropicanna x Banana Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Tropicanna Banana Semena Konopi

Tropicanna Banana je další omamný přídavek do naší kalifornské kolekce. Čarovný tropický koktejl svěžích a ovocných vůní, nekompromisní potence a potenciálu mimořádného výnosu. Tento pozoruhodný hybrid je sladká, lepkavá, nabušená a vysoce potentní genetika, která growery naplní úžasem. Jde o hybrid s převahou sativy (60 % sativa / 40 % indika), který experti z Barney’s Farm zkrotili natolik, že produkuje jiskřivé trichomy s vůní sladkého tropického ovoce. Díky dokonalému spojení rodičovských odrůd Tropicanna (Girl Scout Cookies x Tangie) a Banana Kush se projeví uklidňující účinek indiky. Nespoutaný charakter této kytky vás přivede do tajuplné euforie. Tropicanna Banana je hodně vitální kytka, a když se ocitne ve správných rukou, plodí přímo monstrózně. Indoor čekejte výšku až 1,1 metru a výnos 700 gramů na metr čtvereční (doba květu 65–70 dní). Venku bývá výnos až dva kilogramy na kytku. Díky obsahu THC okolo 22 až 25 % má výjimečnou terapeutickou hodnotu a stimulující účinky, které vás budou provázet celý den.Je Tropicanna Banana indika nebo sativa?
Strain Tropicanna Banana od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Tropicanna Banana?
Pro správné skladování semen Tropicanna Banana se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Tropicanna Banana?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Tropicanna Banana. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Tropicanna Banana umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Tropicanna Banana vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Tropicanna Banana?
Semena konopné odrůdy Tropicanna Banana klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Tropicanna Banana Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Tropicanna x Banana Kush
Rozveselující, povznášející, uvolňující
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
100-110cm
120-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Ovocná, banánová, tropická
Zemitá, čpavá
4
TEPLÉ A MÍRNÉ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Tropicanna x Banana Kush
Rozveselující, povznášející, uvolňující
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
100-110cm
120-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocná, banánová, tropická
Zemitá, čpavá
4
5
4
4
TEPLÉ A MÍRNÉ
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.