NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Tropicanna Banana
Tropicanna Banana 1Tropicanna Banana 2Tropicanna Banana 3Tropicanna Banana 4Tropicanna Banana 5
Tropicanna Banana 6Tropicanna Banana 7Tropicanna Banana 8Tropicanna Banana 9Tropicanna Banana 10

TROPICANNA BANANA STRAIN

BRUTáLNí BANáN NA TOTáLNě TROPICKé TOULKY ZA EUFORIí!

 
RATING
Tropicanna x Banana Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Tropicanna Banana Semena Konopi

Tropicanna Banana je další omamný přídavek do naší kalifornské kolekce. Čarovný tropický koktejl svěžích a ovocných vůní, nekompromisní potence a potenciálu mimořádného výnosu. Tento pozoruhodný hybrid je sladká, lepkavá, nabušená a vysoce potentní genetika, která growery naplní úžasem. Jde o hybrid s převahou sativy (60 % sativa / 40 % indika), který experti z Barney’s Farm zkrotili natolik, že produkuje jiskřivé trichomy s vůní sladkého tropického ovoce. Díky dokonalému spojení rodičovských odrůd Tropicanna (Girl Scout Cookies x Tangie) a Banana Kush se projeví uklidňující účinek indiky. Nespoutaný charakter této kytky vás přivede do tajuplné euforie. Tropicanna Banana je hodně vitální kytka, a když se ocitne ve správných rukou, plodí přímo monstrózně. Indoor čekejte výšku až 1,1 metru a výnos 700 gramů na metr čtvereční (doba květu 65–70 dní). Venku bývá výnos až dva kilogramy na kytku. Díky obsahu THC okolo 22 až 25 % má výjimečnou terapeutickou hodnotu a stimulující účinky, které vás budou provázet celý den.

Tropicanna Banana Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Tropicanna x Banana Kush
Rozveselující, povznášející, uvolňující
2000
700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Ovocná, banánová, tropická
Zemitá, čpavá
4
TEPLÉ A MÍRNÉ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Tropicanna x Banana Kush
Rozveselující, povznášející, uvolňující
2000
700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocná, banánová, tropická
Zemitá, čpavá
4
5
4
4
TEPLÉ A MÍRNÉ
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.