NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Triple Cheese
Triple Cheese 1Triple Cheese 2Triple Cheese 3Triple Cheese 4Triple Cheese 5
Triple Cheese 6Triple Cheese 7Triple Cheese 8Triple Cheese 9

TRIPLE CHEESE STRAIN

EXTRAVAGANTNí SýROVý KOKTEJL PRO MILOVNíKY SýROVýCH MASAKRů!

Cup Winner
RATING
Old Cheese x Blue Cheese
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Triple Cheese Semena Konopi

TRIPLE CHEESE je křížencem mezi naší odrůdou BLUE CHEESE a silným Original Cheesem (fenotyp Skunku #1). Tato výjimečná odrůda byla vyšlechtěna během několika generací, které prošly pečlivou selekcí a zpětným křížením. TRIPLE CHEESE je přesně tím, čeho jsme při tomto procesu chtěli docílit. Snadno se pěstuje a produkuje pevné květy s jedinečnou chutí Blueberry a Old Cheese. Odrůdě dominuje nesporná chuť vyzrálého sýra a obsah THC v ní je pravidelně přes 22 %!Je Triple Cheese indika nebo sativa?
Strain Triple Cheese od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Triple Cheese?
Pro správné skladování semen Triple Cheese se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Triple Cheese?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Triple Cheese. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Triple Cheese umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Triple Cheese vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Triple Cheese?
Semena konopné odrůdy Triple Cheese klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Triple Cheese Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Old Cheese x Blue Cheese
Nabuzenost, fyzická stimulace, dlouhotrvající stav, veselost
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
50 - 55
ZÁŘÍ
2nd-3rd week
90/100cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sýrová, bylinková, sladkokyselá, řízná
Sladce smetanově sýrová, čpavá
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Old Cheese x Blue Cheese
Nabuzenost, fyzická stimulace, dlouhotrvající stav, veselost
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
50 - 55
ZÁŘÍ
2nd-3rd week
90/100cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Sýrová, bylinková, sladkokyselá, řízná
Sladce smetanově sýrová, čpavá

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.