NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Tangerine Dream
Tangerine Dream 1Tangerine Dream 2Tangerine Dream 3Tangerine Dream 4Tangerine Dream 5
Tangerine Dream 6Tangerine Dream 7Tangerine Dream 8Tangerine Dream 9Tangerine Dream 10

TANGERINE DREAM STRAIN

S TOUTO VíTěZNOU SATIVOU SNů SI MůžETE ROZšířIT MYSL A UKLIDNIT TěLO.

Cup Winner
RATING
G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Tangerine Dream Semena Konopi

TANGERINE DREAM je odrůda s převahou sativy. Vyznačuje se chutí a vůní po mandarinkové odrůdě Tangerine a okamžitým, uvolňujícím a povznášejícím účinkem. Má krátkou dobu kvetení – pouhých 65 dnů. V posledních týdnech je zapotřebí ji kvůli těžkým palicím podepřít. TANGERINE DREAM dorůstá výšky až jednoho metru a její silné postranní větve mohou vyprodukovat ohromujících 600 gramů na metr čtvereční. Palice jsou veliké a těžké, pokryté nádhernými červenými a oranžovými trichomy.Je Tangerine Dream indika nebo sativa?
Strain Tangerine Dream od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Tangerine Dream?
Pro správné skladování semen Tangerine Dream se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Tangerine Dream?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Tangerine Dream. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Tangerine Dream umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Tangerine Dream vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Tangerine Dream?
Semena konopné odrůdy Tangerine Dream klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Tangerine Dream Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
Tělesná relaxace, duševní stimulace, euforie, povznášející pocity
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Pomerančová, citrusová, cukrová, po tropických i lesních plodech
Pronikavě citrusová, s tóny lesního ovoce
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
Tělesná relaxace, duševní stimulace, euforie, povznášející pocity
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Pomerančová, citrusová, cukrová, po tropických i lesních plodech
Pronikavě citrusová, s tóny lesního ovoce

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.