NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Tangerine Dream Auto
Tangerine Dream Auto 1Tangerine Dream Auto 2Tangerine Dream Auto 3Tangerine Dream Auto 4Tangerine Dream Auto 5
Tangerine Dream Auto 6Tangerine Dream Auto 7Tangerine Dream Auto 8Tangerine Dream Auto 9Tangerine Dream Auto 10

TANGERINE DREAM AUTO STRAIN

ZUřIVě RYCHLá SAMONAKVéTACí VERZE NAší KLASIKY TANGERINE DREAM SE VáM BUDE HODIT!

 
RATING
Tangerine Dream x Autoflower #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Tangerine Dream Auto Semena Konopi

TANGERINE DREAM AUTO byla vyvinuta jako dárek pro milovníky naší oceňované klasiky z coffeeshopů – TANGERINE DREAM. Snoubí se v ní svět pěstitelů i uživatelů a její pěstování je skutečná zábava. Tangerine Dream Auto dozrává 70 dnů od vyklíčení, což je výjimečně krátká doba. Rostlina je přibližně 70 cm vysoká, má spoustu bočních větví a vynikající výnos. Tato odrůda s převahou sativy nabízí štiplavou a intenzivní chuť i aroma, s trošku nižším podílem THC a zvýšeným podílem CBD. Tím je dosaženo vyrovnaného povznášejícího i relaxačního účinku.Je Tangerine Dream Auto indika nebo sativa?
Strain Tangerine Dream Auto od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Tangerine Dream Auto?
Pro správné skladování semen Tangerine Dream Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Tangerine Dream Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Tangerine Dream Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Tangerine Dream Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Tangerine Dream Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Tangerine Dream Auto?
Semena konopné odrůdy Tangerine Dream Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Tangerine Dream Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Tangerine Dream x Autoflower #1
Vyvážený účinek, duševní stimulace, relaxace, pocit pohody
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
500
70 - 75
70-90cm
80-110cm
NÍZKÁ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Štiplavá, citrusová, pronikavá
Mandarinková, citrusová, nasládlá
4
15 ltr
TEPLÉ A MÍRNÉ
VYSOKÝ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Tangerine Dream x Autoflower #1
Vyvážený účinek, duševní stimulace, relaxace, pocit pohody
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
500
70 - 75
70-90cm
80-110cm
NÍZKÁ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Štiplavá, citrusová, pronikavá
Mandarinková, citrusová, nasládlá
4
4
3
3
4
15 ltr
TEPLÉ A MÍRNÉ
VYSOKÝ
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.