NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Strawberry Cheesecake Auto
Strawberry Cheesecake Auto 1Strawberry Cheesecake Auto 2Strawberry Cheesecake Auto 3Strawberry Cheesecake Auto 4Strawberry Cheesecake Auto 5
Strawberry Cheesecake Auto 6Strawberry Cheesecake Auto 7Strawberry Cheesecake Auto 8Strawberry Cheesecake Auto 9Strawberry Cheesecake Auto 10

STRAWBERRY CHEESECAKE AUTO STRAIN

V TOMTO CHUTNéM KOUSKU SE SETKáVá AFGHAN OG A STRAWBERRY PIE

 
RATING
Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto #1
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Strawberry Cheesecake Auto Semena Konopi

V Barney's Farm pokračujeme ve snaze o vytvoření průkopnické genetiky s naší vlastní odrůdou Strawberry Cheesecake Auto. Po rozsáhlém selektivním šlechtění s našimi různými strainy bohatými na jahodové terpeny jsme vybrali dráždivě jemný fenotyp Strawberry Pie. Ten pak laboratoř zkřížila se vzácnou odrůdou Afghan OG. Infuze těchto genů Kushe s převahou indiky zajišťuje rychlý růst, neuvěřitelné produkční schopnosti a silnou strukturu. Křížení tohoto výtvoru s naším BF Super Auto #1 znamená, že Strawberry Cheesecake Auto se může dařit i v chladnějším klimatu, je větší než většina automatů, ale dokonale kompaktní a svůj životní cyklus dokončuje velmi rychle. Během své růstové fáze je naše Strawberry Cheesecake Auto typicky nenápadná, a to do okamžiku, kdy začnou rychle růst její ostře tvarované větve plné květů. Tmavě zelené listy se nakonec promění a ukážou krásné tmavě fialové odstíny. Podle očekávání se jedná o velmi lepkavou pryskyřičnou rostlinu se sytě oranžovými květy pokrytými silnou vrstvou trichomů připomínající jemnou polevu na dortu. Vůně je skutečně zajímavá, připomíná sladký kozí sýr s nádechem zestárlého zemitého skunku, doplňuje ji jemný náznak jahodového hašiše a čerstvých lesních plodů.Je Strawberry Cheesecake Auto indika nebo sativa?
Strain Strawberry Cheesecake Auto od Barneys Farm je 25% Sativa 75% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Strawberry Cheesecake Auto?
Pro správné skladování semen Strawberry Cheesecake Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Strawberry Cheesecake Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Strawberry Cheesecake Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Strawberry Cheesecake Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Strawberry Cheesecake Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Strawberry Cheesecake Auto?
Semena konopné odrůdy Strawberry Cheesecake Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Strawberry Cheesecake Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto #1
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
75 - 80
90-110cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Zemitá, jahodová, cheesecake
Jahodový hašiš, cheesecake
4
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto #1
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
75 - 80
90-110cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Zemitá, jahodová, cheesecake
Jahodový hašiš, cheesecake
3
2
3
3
4
Cool, Hot & Temperate
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.