NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ

SPANNABIS BARCELONA

Spannabis 2020 has been confirmed, and shall be returning from 13/03/20 - 15/03/20! Spannabis has become such a big part of the Cannabis movement within Spain!

Spannabis 2019 was a massive success last year, showing that 14 years of experience can help to build an outstanding expo! The Barney’s Farm team are always happy to be at this event, as it is most certainly the biggest and best Cannabis Expo within the Spanish Calendar.

 

We look forward to returning to Barcelona the following year for the 17th instalment of Spannabis, and hope that you’ll be joining us for the ride! Remember to keep up to date with all the latest event news and details with Barney’s Farm!

The Fira de Cornellà was the home of this year’s Spannabis celebration and was the perfect venue due to its accessibility via travel links and main roads. It was also a small walk or bus journey from Barcelona El Prat Airport, making it easily accessible for our worldwide fans!

This years event hosted over 200 stands which promoted a whole host of technologies, seeds and more than we could even mention within a blog!

There was a whole host of sellers with their latest strains, a whole host of cultivation experts with their latest technologies. There were a whole host of Vaporizer experts who  were demonstrating the latest advances in vape technology.

There were a ton of live music events throughout the event which helped to create an energetic but relaxing vibe that Spannabis has always been able to create.

The World Cannabis Conference brought out together Cannabis Experts and Advocates from around the world, with talks from experts such as: Xavier Nadal, Matthijs Bossong, Erika van Hell and Tom Blickman just to name a few. They spoke about battling the politicians and the various movements which have been made to provide Marijuana to the masses.

Make sure to keep up to date with all the latest news from the Cannabis community on our Facebook page!

Spannabis Barcelona - Fira de Cornellá, Business Center. Tirso de Molina, 34 Cornellŕ de Llobregat 08940 Barcelona
Spannabis Barcelona - Friday/Saturday: 11AM - 08:30PM. Sunday 11AM - 8PM
Spannabis Barcelona - 19€ - 1 day 45€ - 3 days
EVENT GALLERY
EVENT VIDEOS

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.