NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Sour Diesel
Sour Diesel 1Sour Diesel 2Sour Diesel 3Sour Diesel 4Sour Diesel 5
Sour Diesel 6Sour Diesel 7Sour Diesel 8Sour Diesel 9Sour Diesel 10

SOUR DIESEL STRAIN

ZPříJEMNěTE SI DEN ELEKTRIZUJíCí SILOU SOUR DIESEL. OBJEDNEJTE SI JI NYNí A VYZKOUšEJTE JEJí LEGENDáRNí STATUS, ROBUSTNí VýNOS A BOHATOU CHUť.

 
RATING
Super Skunk Strain x Chemdawg Strain
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Sour Diesel Semena Konopi

Sour Diesel strain od Barney´s Farm Jste připraveni zažít elektrizující sílu našeho strainu Sour Diesel? Tento strain s převahou sativy je jedinečný hybrid, který vznikl jako výsledek dráždivé směsi odrůd Chemdawg a Super Skunk. Sour Diesel je strain, který vyžaduje pozornost a respekt i od těch nejnáročnějších znalců konopí. Díky svým výjimečným vlastnostem a legendárnímu statusu není divu, že je velmi vyhledávaný. Sour Diesel je strain s převahou sativy, známý svými energickými a povznášejícími účinky, které ve vás zanechají pocit povzbuzení a inspirace. Ať už potřebujete zvýšit svou kreativitu, pozornost nebo produktivitu, tento strain je ideální volbou. Díky koncentraci THC v rozmezí od 20 do 24 % je legendární silný mozkový zážitek Sour Diesel euforický a zároveň uklidňující. A na rozdíl od jiných strainů vás nezanechá ospalé ani přikované k pohovce. Sour Diesel je robustní rostlina, kterou lze pěstovat indoor i outdoor. S dobou kvetení od 70-75 dnů indoor a do poloviny/konce října venku se jedná o všestrannou rostlinu, která se dokáže přizpůsobit téměř jakémukoli prostředí. A pokud jí poskytnete prostor pro růst venku, mohou rostliny Sour Diesel dosáhnout výšky 1,5 až 2 m a značných výnosů až 2 kg, což z ní činí skutečné mistrovské dílo. Ale co její vůně a chuť? Inu, Sour Diesel vyzařuje silnou, štiplavou vůni, která je kyselá a zemitá, se stopou nafty v chuti a vůni. Stejně bohatá je i jeho chuť, která vám poskytne lahodnou směs sladké, kořeněné a citronové chuti, jež ve vás zanechá dlouhotrvající dojem. Jste připraveni posunout svůj den na vyšší úroveň? Ať už si chcete zpříjemnit večer nebo ráno rozproudit tvůrčího ducha, strain Sour Diesel to zaručeně dokáže.Je Sour Diesel indika nebo sativa?
Strain Sour Diesel od Barneys Farm je 70% Sativa 30% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Sour Diesel?
Pro správné skladování semen Sour Diesel se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Sour Diesel?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Sour Diesel. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Sour Diesel umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Sour Diesel vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Sour Diesel?
Semena konopné odrůdy Sour Diesel klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Sour Diesel Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Super Skunk Strain x Chemdawg Strain
Energizující, povznášející, euforický, uklidňující
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
70 - 75
ŘÍJEN
2nd-3rd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
30%
70%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Sladká, kořeněná, citrusová
Kyselá a zemitá se stopami dieselu
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
Super Skunk Strain x Chemdawg Strain
Energizující, povznášející, euforický, uklidňující
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
70 - 75
ŘÍJEN
2nd-3rd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
30%
70%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Sladká, kořeněná, citrusová
Kyselá a zemitá se stopami dieselu

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.