NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Sour Diesel Auto

SOUR DIESEL AUTO STRAIN

UVOLNěTE SVOU KREATIVITU A SOUSTřEDěNí S OSTRýM A AROMATICKýM KONOPNýM STRAINEM SOUR DIESEL AUTO.

 
RATING
Sour Diesel x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Sour Diesel Auto Semena Konopi

Sour Diesel Auto od Barney´s Farm Jste připraveni na nadzvukový strain, který probudí vaše smysly a dodá energii vaší mysli i tělu? Nepotřebujete nic jiného než Sour Diesel Auto, hybrid s převahou sativy, který bere svět samonakvétacího konopí útokem. Sour Diesel Auto, který vznikl zkřížením klasické odrůdy Sour Diesel se silnou odrůdou BF Super Auto #1, se může pochlubit působivým 23% obsahem THC, který ve vás jistě zanechá pocit motivace a soustředění. Indoor pěstitelé tuto odrůdu milují pro její rychlou 70denní dobu kvetení, která vede k působivým výnosům až 550-600 g/m2. S výškou pouhých 90-120 cm je ideální velikostí pro většinu indoor pěstíren. Nezapomínejte ale na venkovní pěstitele - Sour Diesel Auto stále poskytuje v ideálních podmínkách působivé výnosy mezi 180 a 250 g na rostlinu. Vůně Sour Diesel Auto je stejně výrazná jako silná, dráždí nos tóny zemitých citrusů a nafty. A high? Prostě úžasný. Pokud se vám líbí původní Sour Diesel, Sour Diesel Auto si naprosto zamilujete. Úžasný Sour Diesel Auto je perfektní volbou pro každého, kdo hledá silný, chutný a povzbuzující strain, který je hotový během několika týdnů. Tak proč čekat? Vyzkoušejte jedinečnou sílu Sour Diesel Auto na vlastní kůži - vyzkoušejte si ji ještě dnes!Je Sour Diesel Auto indika nebo sativa?
Strain Sour Diesel Auto od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Sour Diesel Auto?
Pro správné skladování semen Sour Diesel Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Sour Diesel Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Sour Diesel Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Sour Diesel Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Sour Diesel Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Sour Diesel Auto?
Semena konopné odrůdy Sour Diesel Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Sour Diesel Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Sour Diesel x BF Super Auto #1
Energetizující, Kreativní
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-120cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Borovice, Citrus, Diesel
Dieselové podtóny, Citron
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Sour Diesel x BF Super Auto #1
Energetizující, Kreativní
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-120cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Borovice, Citrus, Diesel
Dieselové podtóny, Citron

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.