NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Sin Tra Bajo Auto
Sin Tra Bajo Auto 1Sin Tra Bajo Auto 2Sin Tra Bajo Auto 3Sin Tra Bajo Auto 4Sin Tra Bajo Auto 5
Sin Tra Bajo Auto 6Sin Tra Bajo Auto 7Sin Tra Bajo Auto 8Sin Tra Bajo Auto 9

SIN TRA BAJO AUTO STRAIN

S TOUHLE ZáZRAčNOU KYTKOU, CO ROSTE JAKO Z VODY, SE Dá POPříT REALITA!

 
RATING
Mazari x Lowryder #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

SIN TRA BAJO AUTO™ Semena Konopi

SIN TRA BAJO AUTO™ je speciálně vyšlechtěná pro pěstování bez námahy. Odrůda byla vytvořená zkřížením naší čisté odrůdy Indica Afghan Mazari se zdokonaleným Lowryderem #1. Jde o nízkou a podsaditou rostlinu s převahou indiky, která dorůstá výšky pouze 55–65 cm. SIN TRA BAJO AUTO™ začíná kvést po čtyřech týdnech od zasetí a další čtyři týdny potřebuje k dozrání. Výsledkem jsou tlusté, těžké palice s nádhernou svůdnou vůní karamelu a vysokým obsahem THC i CBD.

Sin Tra Bajo Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Mazari x Lowryder #1
veselí, hlad, relaxace, uklidnění, lenošivost
550 gr/m˛
60 - 70
55/65cm
65cm
90%
10%
citrusová, svěže ovocná
máslově karamelová, zemitá, bylinková
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Mazari x Lowryder #1
veselí, hlad, relaxace, uklidnění, lenošivost
550 gr/m˛
60 - 70
55/65cm
65cm
90%
10%
NE
citrusová, svěže ovocná
máslově karamelová, zemitá, bylinková

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.