NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Sin Tra Bajo Auto
Sin Tra Bajo Auto 1Sin Tra Bajo Auto 2Sin Tra Bajo Auto 3Sin Tra Bajo Auto 4Sin Tra Bajo Auto 5
Sin Tra Bajo Auto 6Sin Tra Bajo Auto 7Sin Tra Bajo Auto 8Sin Tra Bajo Auto 9

SIN TRA BAJO AUTO STRAIN

S TOUHLE ZáZRAčNOU KYTKOU, CO ROSTE JAKO Z VODY, SE Dá POPříT REALITA!

 
RATING
Mazari x Lowryder #1
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Sin Tra Bajo Auto Semena Konopi

SIN TRA BAJO AUTO je speciálně vyšlechtěná pro pěstování bez námahy. Odrůda byla vytvořená zkřížením naší čisté odrůdy Indica Afghan Mazari se zdokonaleným Lowryderem #1. Jde o nízkou a podsaditou rostlinu s převahou indiky, která dorůstá výšky pouze 55–65 cm. SIN TRA BAJO AUTO začíná kvést po čtyřech týdnech od zasetí a další čtyři týdny potřebuje k dozrání. Výsledkem jsou tlusté, těžké palice s nádhernou svůdnou vůní karamelu a vysokým obsahem THC i CBD.Je Sin Tra Bajo Auto indika nebo sativa?
Strain Sin Tra Bajo Auto od Barneys Farm je 10% Sativa 90% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Sin Tra Bajo Auto?
Pro správné skladování semen Sin Tra Bajo Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Sin Tra Bajo Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Sin Tra Bajo Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Sin Tra Bajo Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Sin Tra Bajo Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Sin Tra Bajo Auto?
Semena konopné odrůdy Sin Tra Bajo Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Sin Tra Bajo Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Mazari x Lowryder #1
veselí, hlad, relaxace, uklidnění, lenošivost
550 gr/m˛
60 - 70
55/65cm
65cm
90%
10%
citrusová, svěže ovocná
máslově karamelová, zemitá, bylinková
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Mazari x Lowryder #1
veselí, hlad, relaxace, uklidnění, lenošivost
550 gr/m˛
60 - 70
55/65cm
65cm
90%
10%
NE
citrusová, svěže ovocná
máslově karamelová, zemitá, bylinková

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.