NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Shiskaberry
Shiskaberry 1Shiskaberry 2Shiskaberry 3Shiskaberry 4Shiskaberry 5
Shiskaberry 6Shiskaberry 7Shiskaberry 8Shiskaberry 9Shiskaberry 10

SHISKABERRY

UžIJTE SI KOMPLEXNí KANABINOIDNí PROFIL TéTO LAHODNé OVOCNé INDIKY!

 
RATING
Blueberry x Afghan
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

SHISKABERRY™ Semena Konopi

Dostat naši odrůdu SHISKABERRY™ až do této fáze byl složitý úkol trvající několik let, nicméně nyní se nám konečně podařilo zařadit tuto jedinečnou a úžasnou odrůdu do katalogu. SHISKABERRY™ nabízí ojedinělý zážitek. Její čpavě zemitá, lehce kořeněná příchuť je doprovázena lahodným dozvukem na patře, přičemž ve vůni dominují půvabné borůvkové tóny. SHISKABERRY™ je dechberoucí indika s komplexním medicínským využitím, neboť uvolní po duševní i tělesné stránce. Rozváže vám jazyk, rozveselí vás a dokonale promasíruje po těle i na duchu. Co víc byste si mohli přát? Doba květu indoor činí 8 až 9 týdnů. Venku SHISKABERRY™ dorůstá výšky 120 centimetrů, takže není od věci dopřát ji delší období růstu, pak dokáže vynést až dvě kila prvotřídní sušiny. Potřebuje spíše sušší klima.

Shiskaberry Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Blueberry x Afghan
Rozveselí, uvolní, podpoří kreativitu
1500-2000
500-600 gr/m˛
50 - 55
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80-120cm
80cm
120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
Zemitá, kořeněná
Čpavá s tóny lesních plodů
TEPLÉ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Blueberry x Afghan
Rozveselí, uvolní, podpoří kreativitu
1500-2000
500-600 gr/m˛
50 - 55
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80-120cm
80cm
120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Zemitá, kořeněná
Čpavá s tóny lesních plodů
4
TEPLÉ
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.