NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Runtz
Runtz 1Runtz 2Runtz 3Runtz 4Runtz 5
Runtz 6Runtz 7Runtz 8Runtz 9Runtz 10

RUNTZ STRAIN

POZNEJTE OKOUZLUJíCí PůVAB RUNTZ, PRéMIOVéHO HYBRIDNíHO STRAINU S VYSOKýM OBSAHEM THC A SLADKýMI OVOCNýMI TERPENY.

 
RATING
Zkittlez Strain x Gelato Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Runtz Semena Konopi

Runtz strain od Barney´s Farm Dovolte mi, abych vaše smysly potěšil půvabem našeho strainu Runtz, hybridní orůdy, která je ztělesněním prémiového konopí. Tento svůdný strin vznikl zkřížením dvou klasických kultivarů, Zkittlez a Gelato, a výsledkem je božský výtvor, který vás jistě okouzlí. Runtz je rychle rostoucí rostlina, která dozrává za pouhých 55-60 dní, se skromnou indoor výškou 0,9-1,10 m a výškou outdoorovo  1,5-2,0 m. Nenechte se však zmást její velikostí, protože tato vynikající rostlina je proslulá neuvěřitelně vysokým obsahem THC, který se pohybuje od 25 do ohromujících 29 %. Dopřejte si sladké a ovocné aroma terpenů Runtz s dráždivým nádechem kyselých citrusů, které zůstává na jazyku ještě dlouho po prvním šluknutí. Působivý indoor výnos 550 g/m2 a až 1,5 kg výnosu venku tohoto strainu dokládají jeho schopnost produkovat husté a pryskyřičné palice, které jsou stejně vizuálně atraktivní jako silné. Květy jsou pokryty pevnou vrstvou trichomů, což jim dodává třpytivý mrazivý vzhled, který jistě okouzlí vaše smysly. Runtz nabízí jedinečný smyslový zážitek a díky svému jedinečnému terpenovému profilu, silnému podílu THC a vysokým výnosům se jedná o strain, který rozhodně stojí za vyzkoušení. Poddejte se okouzlujícím klenotům našeho strainu Runtz ještě dnes!Je Runtz indika nebo sativa?
Strain Runtz od Barneys Farm je 50% Sativa 50% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Runtz?
Pro správné skladování semen Runtz se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Runtz?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Runtz. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Runtz umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Runtz vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Runtz?
Semena konopné odrůdy Runtz klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Runtz Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Zkittlez Strain x Gelato Strain
Uvolňující, euforie, povznášející, kreativní
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
Sladké bonbony, ovocná, skunky diesel
Tropické ovoce, diesel, sladké bonbony
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Zkittlez Strain x Gelato Strain
Uvolňující, euforie, povznášející, kreativní
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
NE
Sladké bonbony, ovocná, skunky diesel
Tropické ovoce, diesel, sladké bonbony

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.