NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Runtz Muffin
Runtz Muffin 1Runtz Muffin 2Runtz Muffin 3Runtz Muffin 4Runtz Muffin 5
Runtz Muffin 6Runtz Muffin 7Runtz Muffin 8Runtz Muffin 9Runtz Muffin 10

RUNTZ MUFFIN STRAIN

HUP DO SVěTA OVOCNýCH SLASTí S RUNTZ MUFFINEM!

 
RATING
Zkittlez x Gelato #33 x Orange Punch
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

RUNTZ MUFFIN™ Semena Konopi

Runtz Muffin od Barney’s Farm je výsledkem pečlivého křížení Zkittlez x Gelato a coby uspokojivý potomek Cookies potěší pozoruhodným aroma a potentním, dobře vybalancovaným profilem. Ve šlechtitelské laboratoři byl pak tento hybrid zkřížen s naší odrůdou Orange Punch, aby se zvýšil vliv indiky a výrazně zlepšila produkce. Ochutnat tuhle lahůdku je jako zabalit se do deky prodchnuté sladkou vůní levandulového parfému s lehkým dotekem mandarinky. Hustá oblaka ovocného kouře přinášejí blaho a euforii, která trvá po celý den. Spláchněte ze sebe starosti a vykoupejte se v opulentním oceánu ovocných příchutí – z palic se řine omamná pryskyřice s nevídaným obsahem THC až 29 procent. Objevte lahodné vůně, které si pamatujete z cukráren dětství – například v pozdním kvetení se často objevují nádechy pomerančového marcipánu. Díky nespočtu mňamózních terpenů tato lahůdka zaručuje nádherný zážitek pro každého pěstitele a zahrádkáře. Na dozrávajících palicích podobných jiskřivým korunovačním klenotům se objevují jemné fialové a temně zelené tóny, radost pohledět. Outdoor se dá očekávat až dvoumetrová výška, zatímco indoor se tato dobrůtka dobere nějakých 110–120 centimetrů při čtyřtýdenní vegetační době. Tento dobře vyvážený a půvabný hybrid vám rychle doručí ohromující míru relaxace, odstraní jakékoli duševní napětí a zajistí hladký průběh celého dne, bez starostí a s jiskřivě pozitivní náladou. Runtz Muffin vám otevře dimenzi úplně nových pocitů, neboť zklidní myšlenky do podoby mírumilovných filozofických snů a z vaší mysli se stane líbezný horský potůček, zurčící ve slunném třpytu dne.

Runtz Muffin Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Zkittlez x Gelato #33 x Orange Punch
Povznášející pocity, euforie, relaxace, veselost, hluboké uklidnění
1kg per plant
550-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150 -200cm
VYSOKÁ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocné bonbóny, ananas, citrus
Sladce tropické vůně, kořeněný ananas, pomerančové bonbóny
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Zkittlez x Gelato #33 x Orange Punch
Povznášející pocity, euforie, relaxace, veselost, hluboké uklidnění
1kg per plant
550-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150 -200cm
VYSOKÁ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocné bonbóny, ananas, citrus
Sladce tropické vůně, kořeněný ananas, pomerančové bonbóny
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.