NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Runtz Muffin
Runtz Muffin 1Runtz Muffin 2Runtz Muffin 3Runtz Muffin 4Runtz Muffin 5
Runtz Muffin 6Runtz Muffin 7Runtz Muffin 8Runtz Muffin 9Runtz Muffin 10

RUNTZ MUFFIN STRAIN

HUP DO SVěTA OVOCNýCH SLASTí S RUNTZ MUFFINEM!

 
RATING
Zkittlez x Gelato #33 x Orange Punch
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Runtz Muffin Semena Konopi

Runtz Muffin od Barney’s Farm je výsledkem pečlivého křížení Zkittlez x Gelato a coby uspokojivý potomek Cookies potěší pozoruhodným aroma a potentním, dobře vybalancovaným profilem. Ve šlechtitelské laboratoři byl pak tento hybrid zkřížen s naší odrůdou Orange Punch, aby se zvýšil vliv indiky a výrazně zlepšila produkce. Ochutnat tuhle lahůdku je jako zabalit se do deky prodchnuté sladkou vůní levandulového parfému s lehkým dotekem mandarinky. Hustá oblaka ovocného kouře přinášejí blaho a euforii, která trvá po celý den. Spláchněte ze sebe starosti a vykoupejte se v opulentním oceánu ovocných příchutí – z palic se řine omamná pryskyřice s nevídaným obsahem THC až 29 procent. Objevte lahodné vůně, které si pamatujete z cukráren dětství – například v pozdním kvetení se často objevují nádechy pomerančového marcipánu. Díky nespočtu mňamózních terpenů tato lahůdka zaručuje nádherný zážitek pro každého pěstitele a zahrádkáře. Na dozrávajících palicích podobných jiskřivým korunovačním klenotům se objevují jemné fialové a temně zelené tóny, radost pohledět. Outdoor se dá očekávat až dvoumetrová výška, zatímco indoor se tato dobrůtka dobere nějakých 110–120 centimetrů při čtyřtýdenní vegetační době. Tento dobře vyvážený a půvabný hybrid vám rychle doručí ohromující míru relaxace, odstraní jakékoli duševní napětí a zajistí hladký průběh celého dne, bez starostí a s jiskřivě pozitivní náladou. Runtz Muffin vám otevře dimenzi úplně nových pocitů, neboť zklidní myšlenky do podoby mírumilovných filozofických snů a z vaší mysli se stane líbezný horský potůček, zurčící ve slunném třpytu dne.Je Runtz Muffin indika nebo sativa?
Strain Runtz Muffin od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Runtz Muffin?
Pro správné skladování semen Runtz Muffin se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Runtz Muffin?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Runtz Muffin. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Runtz Muffin umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Runtz Muffin vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Runtz Muffin?
Semena konopné odrůdy Runtz Muffin klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Runtz Muffin Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Zkittlez x Gelato #33 x Orange Punch
Povznášející pocity, euforie, relaxace, veselost, hluboké uklidnění
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
VYSOKÁ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocné bonbóny, ananas, citrus
Sladce tropické vůně, kořeněný ananas, pomerančové bonbóny
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Zkittlez x Gelato #33 x Orange Punch
Povznášející pocity, euforie, relaxace, veselost, hluboké uklidnění
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
VYSOKÁ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocné bonbóny, ananas, citrus
Sladce tropické vůně, kořeněný ananas, pomerančové bonbóny
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.