NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Runtz Auto
Runtz Auto 1Runtz Auto 2Runtz Auto 3Runtz Auto 4Runtz Auto 5
Runtz Auto 6Runtz Auto 7Runtz Auto 8Runtz Auto 9Runtz Auto 10

RUNTZ AUTO STRAIN

UNIKáTNě SVěží VůNě OVOCNýCH TERPENů OTEVíRá NOVé OBZORY!

 
RATING
Runtz x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Runtz Auto Semena Konopi

Runtz Auto od Barneyʼs Farm: Po obrovském úspěchu odrůdy Runtz nebylo zbytí a musela se vytvořit i její samonakvétací verze. Tenhle automat nabízí to samé, ale za mnohem kratší dobu – pouhých 70 dní od vysazení! V závěru bude na výšku měřit asi 120 centimetrů. I výnos zůstává monstrózní – s trochou zkušenosti a správným osvětlením je možné se dostat i na 600 g/m2. Stejně jako originál, i Runtz Auto odplaví všechny starosti a utopí je ve smyslném moři ovocných vůní, to vše díky zabijáckým palicím ulepeným od rozličných kanabinoidů a terpenů. Podařilo se nám dokonce uchovat některé šílené příchutě, takže vás čeká stejná dávka radosti a potěšení, jen v mnohem kratším čase! Jde o vyvážený, ale notně oprsklý hybrid, který vám dopřeje nevídanou úroveň relaxace, veškeré duševní napětí rozdrtí na cimprcampr a zajistí, že budete moci v pozitivním duchu proplouvat svým dnem, chráněni před jakýmikoli starostmi či negativitou.

Runtz Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Runtz x BF Super Auto #1
Uklidňující, uvolňující, euforický
700g/m2
600 gr/m˛
63 - 70
80-100cm
120-140cm
NÍZKÁ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladké příchutě po tropickém ovoci
Voní sladce, ovocně, po bonbonech
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Runtz x BF Super Auto #1
Uklidňující, uvolňující, euforický
700g/m2
600 gr/m˛
63 - 70
80-100cm
120-140cm
NÍZKÁ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Sladké příchutě po tropickém ovoci
Voní sladce, ovocně, po bonbonech
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.