NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Runtz Auto
Runtz Auto 1Runtz Auto 2Runtz Auto 3Runtz Auto 4Runtz Auto 5
Runtz Auto 6Runtz Auto 7Runtz Auto 8Runtz Auto 9Runtz Auto 10

RUNTZ AUTO STRAIN

UNIKáTNě SVěží VůNě OVOCNýCH TERPENů OTEVíRá NOVé OBZORY!

 
RATING
Runtz x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Runtz Auto Semena Konopi

Runtz Auto od Barneyʼs Farm: Po obrovském úspěchu odrůdy Runtz nebylo zbytí a musela se vytvořit i její samonakvétací verze. Tenhle automat nabízí to samé, ale za mnohem kratší dobu – pouhých 70 dní od vysazení! V závěru bude na výšku měřit asi 120 centimetrů. I výnos zůstává monstrózní – s trochou zkušenosti a správným osvětlením je možné se dostat i na 600 g/m2. Stejně jako originál, i Runtz Auto odplaví všechny starosti a utopí je ve smyslném moři ovocných vůní, to vše díky zabijáckým palicím ulepeným od rozličných kanabinoidů a terpenů. Podařilo se nám dokonce uchovat některé šílené příchutě, takže vás čeká stejná dávka radosti a potěšení, jen v mnohem kratším čase! Jde o vyvážený, ale notně oprsklý hybrid, který vám dopřeje nevídanou úroveň relaxace, veškeré duševní napětí rozdrtí na cimprcampr a zajistí, že budete moci v pozitivním duchu proplouvat svým dnem, chráněni před jakýmikoli starostmi či negativitou.Je Runtz Auto indika nebo sativa?
Strain Runtz Auto od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Runtz Auto?
Pro správné skladování semen Runtz Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Runtz Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Runtz Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Runtz Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Runtz Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Runtz Auto?
Semena konopné odrůdy Runtz Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Runtz Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Runtz x BF Super Auto #1
Uklidňující, uvolňující, euforický
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
110-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladké příchutě po tropickém ovoci
Voní sladce, ovocně, po bonbonech
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Runtz x BF Super Auto #1
Uklidňující, uvolňující, euforický
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
110-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Sladké příchutě po tropickém ovoci
Voní sladce, ovocně, po bonbonech
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.