NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Red Dragon
Red Dragon 1Red Dragon 2Red Dragon 3Red Dragon 4Red Dragon 5
Red Dragon 6Red Dragon 7Red Dragon 8Red Dragon 9Red Dragon 10

RED DRAGON STRAIN

TAHLE DLOUHO PůSOBíCí BRAZILSKá KRáSKA OD BARNEY'S SEJME VšECHNY VAšE CHMURY!

 
RATING
Brazilian x Afghani
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Red Dragon Semena Konopi

Kříženec pákistánského Kushe a pravé brazilské sativy vydláždil cestu jednomu z našich nejexotičtějších výtvorů. RED DRAGON v sobě nese typický a okamžitý efekt sativy s uvolňujícím účinkem, který vydrží hodiny. Zralé palice tvořené rudými a zelenými kalichy v sobě skrývají chuť a vůni kvajávy. RED DRAGON dorůstá střední výšky a má krátkou, osmitýdenní periodu kvetení. Vyznačuje se velkými výnosy prvotřídního hulení. Při pěstování v outdooru je zralá na konci září.Je Red Dragon indika nebo sativa?
Strain Red Dragon od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Red Dragon?
Pro správné skladování semen Red Dragon se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Red Dragon?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Red Dragon. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Red Dragon umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Red Dragon vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Red Dragon?
Semena konopné odrůdy Red Dragon klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Red Dragon Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Brazilian x Afghani
fyzická relaxace, euforie, veselí, hlad
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
80/90cm
80/90cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
sladce kvajávová, kořeněná, po lesních plodech
kořeněná, dřevitá, sladká
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Brazilian x Afghani
fyzická relaxace, euforie, veselí, hlad
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
80/90cm
80/90cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
sladce kvajávová, kořeněná, po lesních plodech
kořeněná, dřevitá, sladká

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.