NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Purple Punch x Lemon Drizzle
Purple Punch x Lemon Drizzle 1Purple Punch x Lemon Drizzle 2Purple Punch x Lemon Drizzle 3Purple Punch x Lemon Drizzle 4Purple Punch x Lemon Drizzle 5
Purple Punch x Lemon Drizzle 6Purple Punch x Lemon Drizzle 7Purple Punch x Lemon Drizzle 8Purple Punch x Lemon Drizzle 9Purple Punch x Lemon Drizzle 10

PURPLE PUNCH X LEMON DRIZZLE STRAIN

ZAžIJTE čISTOU BOTANICKOU BLAžENOST S KONOPíM PURPLE PUNCH X LEMON DRIZZLE.

 
RATING
Purple Punch Strain x Lemon Drizzle Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Purple Punch X Lemon Drizzle Semena Konopi

Purple Punch x Lemon Drizzle strain od Barney´s Farm Pohleďte na úchvatná a svůdná konopná semínka Purple Punch x Lemon Drizzle! Tento strain s geneticky transcendentním složením Lemon Drizzle X Purple Punch je botanickým mistrovským dílem, které zanechá i ty nejnáročnější znalce ve stavu euforické blaženosti. Oddejte se smyslové symfonii tohoto strainu s dominancí indiky a koncentrací THC 24-26 %, která vám poskytne hluboce relaxační a klidný zážitek a přenese vás do vyšších pater extáze. Doba kvetení 60-65 dní indoor vám bude připadat jako nanosekunda v čase, což vám umožní rychle a efektivně vypěstovat vlastní várku tohoto skvostného strainu. Připravte se na ohromení nad obrovským výnosem, který při indoor pěstování dosahuje až 650 g/m2 a při pěstování venku až 1,5 kg, přičemž dosahuje výšky 1,5-1,8 metru. Toto konopné semeno je ztělesněním nádhery a nabízí bezkonkurenčně bohaté olistění, které je stejně robustní jako krásné. Skutečné kouzlo strainu Purple Punch x Lemon Drizzle však spočívá v jeho lahodném chuťovém profilu. Očekávejte explozi sladkosti protkané trpkým nádechem, který je ještě umocněn zemitými tóny, což vytváří dokonalou souhru chutí, která okouzlí vaše smysly. Uspokojte své nejniternější touhy sklizní vlastního konopí Purple Punch x Lemon Drizzle na začátku října a ponořte se do světa čisté botanické blaženosti.Je Purple Punch x Lemon Drizzle indika nebo sativa?
Strain Purple Punch x Lemon Drizzle od Barneys Farm je 45% Sativa 55% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Purple Punch x Lemon Drizzle?
Pro správné skladování semen Purple Punch x Lemon Drizzle se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Purple Punch x Lemon Drizzle?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Purple Punch x Lemon Drizzle. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Purple Punch x Lemon Drizzle umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Purple Punch x Lemon Drizzle vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Purple Punch x Lemon Drizzle?
Semena konopné odrůdy Purple Punch x Lemon Drizzle klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Purple Punch X Lemon Drizzle Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Purple Punch Strain x Lemon Drizzle Strain
Euforie, štěstí, relaxace, motivující, povznášející
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Borůvkové bonbóny, sladké hrozny, kyselé citrusy, krémová vanilka
Borůvkový koláč, sladkokysele citrusová, zemitá, hroznová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Purple Punch Strain x Lemon Drizzle Strain
Euforie, štěstí, relaxace, motivující, povznášející
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Borůvkové bonbóny, sladké hrozny, kyselé citrusy, krémová vanilka
Borůvkový koláč, sladkokysele citrusová, zemitá, hroznová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.