NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Purple Punch
Purple Punch 1Purple Punch 2Purple Punch 3Purple Punch 4Purple Punch 5
Purple Punch 6Purple Punch 7Purple Punch 8Purple Punch 9Purple Punch 10

PURPLE PUNCH STRAIN

VYCHUTNEJTE SI NEUVěřITELNOU, NAPROSTO JEDINEčNOU CHUť PURPLE PUNCH!

 
RATING
Granddaddy Purple x Larry OG
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Purple Punch Semena Konopi

Barney’s Farm vám přináší inspirující genetiky z celého světa, tentokrát ze západního pobřeží USA přichází nadupaný PURPLE PUNCH. Díky spojení převážně indikových rodičů Larry OG x Granddaddy Purple vznikl opravdu čarovný klenot. Jedinečné je i spojení jemné příchutě po štrůdlu s hřebíčkem, karamelizovaných borůvkách a třešních se sedativním, uklidňujícím účinkem. PURPLE PUNCH je nevysoká, zavalitá rostlina úžasně posetá trichomy. Větve jsou obsypané těžkými palicemi s obsahem THC 25 %. Tahle kytka je zkrátka jak na steroidech! Vykvete za 50 až 60 dnů, venku dosáhne výšky 1,5 metru a vyprodukuje až dvě kila sušiny. 

 Je Purple Punch indika nebo sativa?
Strain Purple Punch od Barneys Farm je 10% Sativa 90% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Purple Punch?
Pro správné skladování semen Purple Punch se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Purple Punch?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Purple Punch. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Purple Punch umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Purple Punch vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Purple Punch?
Semena konopné odrůdy Purple Punch klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Purple Punch Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Granddaddy Purple x Larry OG
Hodně uvolní, zbaví stresu
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-150cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
90%
10%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Chutná jako jablečný závin s hřebíčkem
Voní jako vaše oblíbené pekařství
4
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Granddaddy Purple x Larry OG
Hodně uvolní, zbaví stresu
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-150cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
90%
10%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Chutná jako jablečný závin s hřebíčkem
Voní jako vaše oblíbené pekařství
4
5
5
4
4
Cool, Hot & Temperate
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.