NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Pink Kush
Pink Kush 1Pink Kush 2Pink Kush 3Pink Kush 4Pink Kush 5
Pink Kush 6Pink Kush 7Pink Kush 8Pink Kush 9Pink Kush 10

PINK KUSH STRAIN

NENECHTE SI UJíT TENTO JEDINEčNý PODMANIVý TERPENOVý NářEZ S NáDECHEM VANILKOVéHO OG!

 
RATING
OG KUSH HYBRID
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Pink Kush Semena Konopi

PINK KUSH je nádherný a vysoce ceněný příbuzný OG Kushe, jenž svým spektakulárním růžovofialovým zabarvením doslova popírá realitu. Květenství jsou hutná a na světle jiskří třpytivými trichomy, a to za méně než 70 dní. Vzhledem k hustotě květů je lepší udržovat nízkou vlhkost vzduchu. Pokud jde o léčebné využití, tento vanilkově vonící skvost je oceňován jako dokonalý uspávací prostředek, jinými slovy je to velmi efektivní lék proti bolesti a nespavosti. Tento těžkotonážní efekt je právě výrazem genů indiky OG Kush. Díky vysokému obsahu terpenů PINK KUSH dráždí nozdry a jitří smysly. Indoor je kvetení dokončeno za 9 týdnů, venku je potřeba sušší podnebí. Navzdory skromné výšce 120 centimetrů lze při sklizni očekávat vysoké výnosy 600-700 g/m2.Je Pink Kush indika nebo sativa?
Strain Pink Kush od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Pink Kush?
Pro správné skladování semen Pink Kush se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Pink Kush?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Pink Kush. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Pink Kush umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Pink Kush vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Pink Kush?
Semena konopné odrůdy Pink Kush klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Pink Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
OG KUSH HYBRID
Ospalost, rozjitření smyslů
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-120cm
90-110cm
120-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Vanilková
Vanilková
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
OG KUSH HYBRID
Ospalost, rozjitření smyslů
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-120cm
90-110cm
120-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
VYSOKÝ
ANO
Vanilková
Vanilková
4

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.