NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Pink Kush
Pink Kush 1Pink Kush 2Pink Kush 3Pink Kush 4Pink Kush 5
Pink Kush 6Pink Kush 7Pink Kush 8Pink Kush 9Pink Kush 10

PINK KUSH STRAIN

NENECHTE SI UJíT TENTO JEDINEčNý PODMANIVý TERPENOVý NářEZ S NáDECHEM VANILKOVéHO OG!

 
RATING
OG KUSH HYBRID
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

PINK KUSH™ Semena Konopi

PINK KUSH™ je nádherný a vysoce ceněný příbuzný OG Kushe, jenž svým spektakulárním růžovofialovým zabarvením doslova popírá realitu. Květenství jsou hutná a na světle jiskří třpytivými trichomy, a to za méně než 70 dní. Vzhledem k hustotě květů je lepší udržovat nízkou vlhkost vzduchu. Pokud jde o léčebné využití, tento vanilkově vonící skvost je oceňován jako dokonalý uspávací prostředek, jinými slovy je to velmi efektivní lék proti bolesti a nespavosti. Tento těžkotonážní efekt je právě výrazem genů indiky OG Kush. Díky vysokému obsahu terpenů PINK KUSH™ dráždí nozdry a jitří smysly. Indoor je kvetení dokončeno za 9 týdnů, venku je potřeba sušší podnebí. Navzdory skromné výšce 120 centimetrů lze při sklizni očekávat vysoké výnosy 600-700 g/m2.

Pink Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
OG KUSH HYBRID
Ospalost, rozjitření smyslů
600-700
600-700 gr/m˛
55 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100cm
120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Vanilková
Vanilková
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
OG KUSH HYBRID
Ospalost, rozjitření smyslů
600-700
600-700 gr/m˛
55 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100cm
120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
VYSOKÝ
ANO
Vanilková
Vanilková
4

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.