NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Pineapple Haze - Regular
Pineapple Haze - Regular 1Pineapple Haze - Regular 2Pineapple Haze - Regular 3Pineapple Haze - Regular 4

PINEAPPLE HAZE - REGULAR STRAIN

DEJTE SI HAZE S TíMTO EXTRAVAGANTNíM ANANASOVýM POVZBUZOVáKEM!

 
RATING
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Pineapple Haze - Regular Semena Konopi

PINEAPPLE HAZE je spojením legendárního zemitého hybridu Afgan Kush x Skunk #1 a ostrého oldschoolového Haze. Tím vznikl mimořádný hybrid s převahou sativy. Vyznačuje se mimořádnou úrodou, lahodnou ananasovou příchutí a euforickým účinkem. Průměrný výnos je 600 g/m2 indoor, ale prodloužením doby kvetení se zvýší až na 700 g/m2. PINEAPPLE HAZE se daří i venku ve většině klimatických podmínek a neobvyklé nejsou výnosy 1,5 kg na rostlinu. Rostlina je odolná vůči plísním a je vhodná i pro začínající pěstitele. Během období květu je optimální hladina EC maximálně 1,70.Je Pineapple Haze - Regular indika nebo sativa?
Strain Pineapple Haze - Regular od Barneys Farm je 65% Sativa 35% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Pineapple Haze - Regular?
Pro správné skladování semen Pineapple Haze - Regular se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Pineapple Haze - Regular?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Pineapple Haze - Regular. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Pineapple Haze - Regular umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Pineapple Haze - Regular vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Pineapple Haze - Regular?
Semena konopné odrůdy Pineapple Haze - Regular klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Pineapple Haze - Regular Semena Konopi SPECIFIKACE

REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
Energičnost, kreativní myšlení, povzbuzení, intenzivní euforie
600-700
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
120-140cm
VYSOKÁ
35%
65%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Cukernatá, sladká, ananasová, citrusová
Zemitá, květinová, borovicová, ananasová
SPECIFIKACE
REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
Energičnost, kreativní myšlení, povzbuzení, intenzivní euforie
600-700
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
120-140cm
VYSOKÁ
35%
65%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
ANO
Cukernatá, sladká, ananasová, citrusová
Zemitá, květinová, borovicová, ananasová
5
4

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.