NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Pineapple Express
Pineapple Express 1Pineapple Express 2Pineapple Express 3Pineapple Express 4Pineapple Express 5
Pineapple Express 6Pineapple Express 7Pineapple Express 8Pineapple Express 9Pineapple Express 10

PINEAPPLE EXPRESS STRAIN

ÚžASNě CHUTNý LEGENDáRNí HYBRID S 60% PřEVAHOU SATIVY

 
RATING
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Pineapple Express Semena Konopi

PINEAPPLE EXPRESS™ je nádherně aromatický, skutečně legendární hybrid s 60% podílem sativy, vyznačující se terpenovým profilem s převahou myrcenu a genetickým dědictvím, které mluví samo za sebe. Odrůda Pineapple Express je při přirozeně vysoce odolná vůči plísním a chorobám a k pěstování nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Jedná se o dokonalé spojení, které se vyznačuje energizujícími účinky, terapeutickými přínosy a těmi nejúžasnějšími vůněmi a chutěmi. PINEAPPLE EXPRESS™ je křížencem původní havajské sativy, která se vyvíjela po generace a byla vybrána pěstiteli z tohoto regionu, a strainu Trainwreck, průkopnické fúze genetiky, která vznikla selektivním křížením afghánské a mexické sativy a původní thajské odrůdy. Jedná se o středně vysokou až vysokou rostlinu, která při pěstování indoor dosahuje výšky 110-140 cm. A venku? Za správných podmínek může dorůst výšky přes 2 metry. Doba kvetení indoor 55-65 dní / venku přibližně od začátku do poloviny října. PINEAPPLE EXPRESS™ tvoří hustou, ale mírně protáhlou strukturu, produkuje kontrastní světle zelené listy, následují super robustní paličky ve tvaru popcornu ve žluté barvě citronu, které jsou hustě pokryty pryskyřičnými, lepkavými trichomy s červenými a jantarovými chloupky. Palice obsahují přes 25 % THC. Rostliny jsou nejpotentnější při využití metody pěstování supercropping. Květy vydávají jedinečnou vůni sladkého ananasu a cedru, s podtóny koření a cedru. PINEAPPLE EXPRESS™ má účinky typické pro sstrainy sativ s rychle působícím mozkovým návalem, dlouhotrvajícími energetickými účinky zhmotňujícími se do výbuchu energie. Počáteční energetický start následuje uklidňující, ale povzbuzující, šťastný a bdělý celotělový high který doprovází pocit uvolnění a šťastná upovídanost. Chuť a vůně jsou výrazně tropické připomínající čerstvě nakrájený ananas, tropické ovoce a mango s podtóny cedru a koření. Vůně kouře je výrazně funky a skunky se silnou a neodolatelnou ovocnou citrusovou směsí.

Pineapple Express Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Rychle působící povzbuzující účinky na mozek, relaxace, štěstí
1500gr-2000gr
600-700 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
200-250cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Jasné citrusové tóny doplněné ananasem a zemitou borovicí
Čerstvě nakrájený ananas s podtóny tropického ovoce
2
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Rychle působící povzbuzující účinky na mozek, relaxace, štěstí
1500gr-2000gr
600-700 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
200-250cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Jasné citrusové tóny doplněné ananasem a zemitou borovicí
Čerstvě nakrájený ananas s podtóny tropického ovoce
5
4
3
3
2
Cool, Hot & Temperate
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.