NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Pineapple Express
Pineapple Express 1Pineapple Express 2Pineapple Express 3Pineapple Express 4Pineapple Express 5
Pineapple Express 6Pineapple Express 7Pineapple Express 8Pineapple Express 9Pineapple Express 10

PINEAPPLE EXPRESS STRAIN

ÚžASNě CHUTNý LEGENDáRNí HYBRID S 60% PřEVAHOU SATIVY

 
RATING
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Pineapple Express Semena Konopi

PINEAPPLE EXPRESS je nádherně aromatický, skutečně legendární hybrid s 60% podílem sativy, vyznačující se terpenovým profilem s převahou myrcenu a genetickým dědictvím, které mluví samo za sebe. Odrůda Pineapple Express je při přirozeně vysoce odolná vůči plísním a chorobám a k pěstování nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Jedná se o dokonalé spojení, které se vyznačuje energizujícími účinky, terapeutickými přínosy a těmi nejúžasnějšími vůněmi a chutěmi. PINEAPPLE EXPRESS je křížencem původní havajské sativy, která se vyvíjela po generace a byla vybrána pěstiteli z tohoto regionu, a strainu Trainwreck, průkopnické fúze genetiky, která vznikla selektivním křížením afghánské a mexické sativy a původní thajské odrůdy. Jedná se o středně vysokou až vysokou rostlinu, která při pěstování indoor dosahuje výšky 110-140 cm. A venku? Za správných podmínek může dorůst výšky přes 2 metry. Doba kvetení indoor 55-65 dní / venku přibližně od začátku do poloviny října. PINEAPPLE EXPRESS tvoří hustou, ale mírně protáhlou strukturu, produkuje kontrastní světle zelené listy, následují super robustní paličky ve tvaru popcornu ve žluté barvě citronu, které jsou hustě pokryty pryskyřičnými, lepkavými trichomy s červenými a jantarovými chloupky. Palice obsahují přes 25 % THC. Rostliny jsou nejpotentnější při využití metody pěstování supercropping. Květy vydávají jedinečnou vůni sladkého ananasu a cedru, s podtóny koření a cedru. PINEAPPLE EXPRESS má účinky typické pro sstrainy sativ s rychle působícím mozkovým návalem, dlouhotrvajícími energetickými účinky zhmotňujícími se do výbuchu energie. Počáteční energetický start následuje uklidňující, ale povzbuzující, šťastný a bdělý celotělový high který doprovází pocit uvolnění a šťastná upovídanost. Chuť a vůně jsou výrazně tropické připomínající čerstvě nakrájený ananas, tropické ovoce a mango s podtóny cedru a koření. Vůně kouře je výrazně funky a skunky se silnou a neodolatelnou ovocnou citrusovou směsí.Je Pineapple Express indika nebo sativa?
Strain Pineapple Express od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Pineapple Express?
Pro správné skladování semen Pineapple Express se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Pineapple Express?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Pineapple Express. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Pineapple Express umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Pineapple Express vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Pineapple Express?
Semena konopné odrůdy Pineapple Express klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Pineapple Express Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Rychle působící povzbuzující účinky na mozek, relaxace, štěstí
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
180-250cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Jasné citrusové tóny doplněné ananasem a zemitou borovicí
Čerstvě nakrájený ananas s podtóny tropického ovoce
2
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Rychle působící povzbuzující účinky na mozek, relaxace, štěstí
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
180-250cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Jasné citrusové tóny doplněné ananasem a zemitou borovicí
Čerstvě nakrájený ananas s podtóny tropického ovoce
5
4
3
3
2
Cool, Hot & Temperate
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.