NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto 1Pineapple Express Auto 2Pineapple Express Auto 3Pineapple Express Auto 4Pineapple Express Auto 5
Pineapple Express Auto 6Pineapple Express Auto 7Pineapple Express Auto 8Pineapple Express Auto 9Pineapple Express Auto 10

PINEAPPLE EXPRESS AUTO STRAIN

ANANASOVá EXPLOZE V SUPERRYCHLé SAMONAKVéTACí INDICE!

 
RATING
Pineapple Chunk x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Pineapple Express Auto Semena Konopi

Naše světoznámá odrůda PINEAPPLE CHUNK je nyní dostupná v samonakvétací variantě. PINEAPPLE EXPRESS AUTO je odolná, rychle kvetoucí rostlina se snadným pěstováním. Vytváří těžké palice pokryté pryskyřicí. Delikátní zemitá indika PINEAPPLE EXPRESS AUTO produkuje úchvatných 600 g/m². Vegetativní fáze trvá pouze čtyři týdny, fáze kvetení jen třicet dní. PINEAPPLE EXPRESS AUTO kolem sebe šíří příjemné sladké aroma a má intenzivní chuť ananasu. Účinek této úžasné odrůdy uvolňuje stres a celé tělo.Je Pineapple Express Auto indika nebo sativa?
Strain Pineapple Express Auto od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Pineapple Express Auto?
Pro správné skladování semen Pineapple Express Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Pineapple Express Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Pineapple Express Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Pineapple Express Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Pineapple Express Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Pineapple Express Auto?
Semena konopné odrůdy Pineapple Express Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Pineapple Express Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Pineapple Chunk x BF Super Auto #1
Mírní stres, uklidňuje, probouzí smysly, příjemná relaxace
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Bohatá, tropicky ovocná, pronikavě ananasová
Lahodná, sladce ananasová, připomíná tropické ovoce
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Pineapple Chunk x BF Super Auto #1
Mírní stres, uklidňuje, probouzí smysly, příjemná relaxace
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Bohatá, tropicky ovocná, pronikavě ananasová
Lahodná, sladce ananasová, připomíná tropické ovoce

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.