NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Pineapple Chunk
Pineapple Chunk 1Pineapple Chunk 2Pineapple Chunk 3Pineapple Chunk 4Pineapple Chunk 5
Pineapple Chunk 6Pineapple Chunk 7Pineapple Chunk 8Pineapple Chunk 9Pineapple Chunk 10

PINEAPPLE CHUNK STRAIN

OVOCNý FAVORIT, KTERý VáS KATAPULTUJE DO NEBE A NASADí VáM úSMěV OD UCHA K UCHU!

Cup Winner
RATING
Pineapple x Skunk #1 x Cheese
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Pineapple Chunk Semena Konopi

Odrůda PINEAPPLE CHUNK vznikla zkřížením proslulého Pineapple od Barney’s Farm s Cheese / Skunk #1. Jedná se o novou, extrémně vitální a stabilní rostlinu, která je opravdu hodně odolná proti plísním a chorobám. Spojuje v sobě chutě i vůně obou zmíněných odrůd. Zemité chutě i vůně Cheese & Skunku #1 vynikají na pozadí ananasu, který zanechává v ústech příjemný ocásek. Chuť je skutečně delikátní a jedinečná. Tato odrůda přináší vysoké výnosy s velkým množstvím THC a vysokým podílem CBD, které vás usadí do gauče.Je Pineapple Chunk indika nebo sativa?
Strain Pineapple Chunk od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Pineapple Chunk?
Pro správné skladování semen Pineapple Chunk se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Pineapple Chunk?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Pineapple Chunk. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Pineapple Chunk umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Pineapple Chunk vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Pineapple Chunk?
Semena konopné odrůdy Pineapple Chunk klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Pineapple Chunk Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Pineapple x Skunk #1 x Cheese
Duševní energie, jemná euforie, pocit povzbuzení, tvořivost
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladce ananasová, sýrová, borovicová
Zemitá, sýrová, ananasová
3
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Pineapple x Skunk #1 x Cheese
Duševní energie, jemná euforie, pocit povzbuzení, tvořivost
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Sladce ananasová, sýrová, borovicová
Zemitá, sýrová, ananasová
3
3
4
3

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.