NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Peyote Critical
Peyote Critical 1Peyote Critical 2Peyote Critical 3Peyote Critical 4Peyote Critical 5
Peyote Critical 6Peyote Critical 7Peyote Critical 8Peyote Critical 9Peyote Critical 10

PEYOTE CRITICAL STRAIN

TENHLE ZáZRAK ROZšIřUJE VěDOMí, PROTO BY SE MěL STáT SOUčáSTí I VAšEHO DNE!

 
RATING
Peyote Purple x Critical Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Peyote Critical Semena Konopi

Jste připraveni na něco speciálního z laboratoře Barney’s? Přichází PEYOTE CRITICAL. Jde o hybrid čisté indiky z exkluzivní limitované edice s potenciálem úžasných výnosů a fantastickou odolností vůči škůdcům. PEYOTE CRITICAL "z limitované edice" vznikl zkřížením Peyote Purple a CRITICAL KUSH. Výsledkem je hybrid indiky, který kombinuje surovou sílu CRITICAL KUSH s notoricky sladkou vůní a barevností Peyote Purple. Tyto dvě odrůdy si perfektně sedly. Jejich vzájemná podoba dala vzniknout skutečně harmonické směsici. Obě původní rostliny rychle kvetou, produkují mimořádnou úrodu a jsou velmi odolné. Pro smysly jedinečná, delikátní chuť se zemitými tóny, podtržená vůní vyzrálého dřeva a sladké kávy je skutečným potěšením. Odrůda je silná, výnosná a skvěle chutná.Je Peyote Critical indika nebo sativa?
Strain Peyote Critical od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Peyote Critical?
Pro správné skladování semen Peyote Critical se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Peyote Critical?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Peyote Critical. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Peyote Critical umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Peyote Critical vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Peyote Critical?
Semena konopné odrůdy Peyote Critical klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Peyote Critical Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Peyote Purple x Critical Kush
Mystické rozpoložení, tělesná relaxace, hluboká soustředěnost, povznášející pocity
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
1000
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
VYSOKÝ
100-180cm
100-130cm
140-180cm
VYSOKÁ
10
25
80%
20%
0%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Vanilková, mangová, borůvková, zemitá
Vyzrálé dřevo a sladká káva
5
20 ltr
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Peyote Purple x Critical Kush
Mystické rozpoložení, tělesná relaxace, hluboká soustředěnost, povznášející pocity
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
1000
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
VYSOKÝ
100-180cm
100-130cm
140-180cm
VYSOKÁ
10
25
80%
20%
0%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
VYSOKÝ
ANO
Vanilková, mangová, borůvková, zemitá
Vyzrálé dřevo a sladká káva
5
5
4
5
20 ltr
Cool, Hot & Temperate
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.