NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Orange Sherbert
Orange Sherbert 1Orange Sherbert 2Orange Sherbert 3Orange Sherbert 4Orange Sherbert 5
Orange Sherbert 6Orange Sherbert 7Orange Sherbert 8Orange Sherbert 9Orange Sherbert 10

ORANGE SHERBERT STRAIN

OCHUTNEJTE SLADCE SMETANOVé, POMERANčOVé PALICE TéTO VYNIKAJíCí OVOCNé KLASIKY!

 
RATING
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Orange Sherbert Semena Konopi

ORANGE SHERBERT™, silný a osvěžujicí hybrid s převahou indiky s omamným účinkem, po kterém se vám budou sbíhat sliny. Jde o americkou odrůdu, která kombinuje Orange Cream, Purple Urkle a Cherry Pie v jedné úžasné rostlině s chutí po sladkostech a pomerančích. Produkuje nádherné, nesmírně hutné, oranžovo-fialové palice, které se vyznačují neuvěřitelně výraznou chutí po pomerančích. Silný relaxační indikový účinek zanechá tělo i mysl uklidněné a vyrovnané. Patří mezi odrůdy s nesmírně snadným pěstováním. Dorůstá až do výšky 1,3 metru a produkuje obrovské, delikátní, hutné palice. Postranní větve mohou potřebovat v posledních týdnech kvetení podporu.

Orange Sherbert Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
Relaxace, vyklidněnost
700
650 gr/m˛
60 - 70
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100cm
130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Bonbónová, pomerančová
Hořkosladká, pomerančová
4
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
Relaxace, vyklidněnost
700
650 gr/m˛
60 - 70
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100cm
130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Bonbónová, pomerančová
Hořkosladká, pomerančová
4
5
5
5
4

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.