NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Orange Sherbert
Orange Sherbert 1Orange Sherbert 2Orange Sherbert 3Orange Sherbert 4Orange Sherbert 5
Orange Sherbert 6Orange Sherbert 7Orange Sherbert 8Orange Sherbert 9Orange Sherbert 10

ORANGE SHERBERT STRAIN

OCHUTNEJTE SLADCE SMETANOVé, POMERANčOVé PALICE TéTO VYNIKAJíCí OVOCNé KLASIKY!

 
RATING
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Orange Sherbert Semena Konopi

ORANGE SHERBERT, silný a osvěžujicí hybrid s převahou indiky s omamným účinkem, po kterém se vám budou sbíhat sliny. Jde o americkou odrůdu, která kombinuje Orange Cream, Purple Urkle a Cherry Pie v jedné úžasné rostlině s chutí po sladkostech a pomerančích. Produkuje nádherné, nesmírně hutné, oranžovo-fialové palice, které se vyznačují neuvěřitelně výraznou chutí po pomerančích. Silný relaxační indikový účinek zanechá tělo i mysl uklidněné a vyrovnané. Patří mezi odrůdy s nesmírně snadným pěstováním. Dorůstá až do výšky 1,3 metru a produkuje obrovské, delikátní, hutné palice. Postranní větve mohou potřebovat v posledních týdnech kvetení podporu.Je Orange Sherbert indika nebo sativa?
Strain Orange Sherbert od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Orange Sherbert?
Pro správné skladování semen Orange Sherbert se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Orange Sherbert?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Orange Sherbert. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Orange Sherbert umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Orange Sherbert vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Orange Sherbert?
Semena konopné odrůdy Orange Sherbert klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Orange Sherbert Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
Relaxace, vyklidněnost
800 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Bonbónová, pomerančová
Hořkosladká, pomerančová
4
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
Relaxace, vyklidněnost
800 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Bonbónová, pomerančová
Hořkosladká, pomerančová
4
5
5
5
4

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.