NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Moby Dick

MOBY DICK STRAIN

KLASIKA S VELEOBříM VýTěžKEM. MONSTRUM CO DO účINKU I PRODUKCE!

 
RATING
G13 HAZE x WHITE WIDOW
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Moby Dick Semena Konopi

Tento málo známý klenot si získal popularitu u začátečníků i zkušených expertů díky svým neobyčejně velkým výnosům. Seznamte se s King Kongem konopných odrůd – Moby Dickem. Jde o citlivou fúzi White Widow a Haze, jejímž výsledkem je neuvěřitelná výtěžnost. Není problém udělat 700 g/m2 bez ohledu na míru zkušenosti. Pozitivní a dlouhotrvající účinky. Co víc si od konopí přát? Tahle holka vás divoce katapultuje do reality kreativity a produktivity – účinek nastupuje hodně rychle a nabíjí vás energií po celý den, aniž by se člověk cítil mimo. Obsah THC 27 %. To je Moby Dick. Proto se jedná o absolutního favorita u mnoha prodejců. Další kouzelná věc na tomhle monstru je doba květu - 70 dnů. Venku dokvétá během prvního říjnového týdne. Groweři si oblíbili jeho sladce vanilkovou vůni a záruku heroických výnosů. Tuhle kytku jen tak neopustíš.Je Moby Dick indika nebo sativa?
Strain Moby Dick od Barneys Farm je 75% Sativa 25% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Moby Dick?
Pro správné skladování semen Moby Dick se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Moby Dick?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Moby Dick. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Moby Dick umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Moby Dick vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Moby Dick?
Semena konopné odrůdy Moby Dick klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Moby Dick Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
G13 HAZE x WHITE WIDOW
Kreativní, energizující, euforický
1500-2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
63 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
120-140cm
250-350cm
VYSOKÁ
25%
75%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Citrusový haze, kořeněná borovice a vanilka
Citronový haze s nádechem koření, kadidla, borovice a vanilky
TEPLÉ A MÍRNÉ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
G13 HAZE x WHITE WIDOW
Kreativní, energizující, euforický
1500-2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
63 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
120-140cm
250-350cm
VYSOKÁ
25%
75%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Citrusový haze, kořeněná borovice a vanilka
Citronový haze s nádechem koření, kadidla, borovice a vanilky
TEPLÉ A MÍRNÉ
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.