NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Moby Dick Auto

MOBY DICK AUTO STRAIN

MOBY DICK ZKřížENý S NAšíM BF SUPER AUTO #1

 
RATING
Moby Dick x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Moby Dick Auto Semena Konopi

Moby Dick od Barneyʼs Farm stojí na základech White Widow, jednoho z nejoblíbenějších strainů posledních dvou desetiletí na světě, který byl zkřížen s naším vítězným G13 Haze. Díky těmto dvěma legendárním odrůdám, které v Barneyʼs Farm odborně spojili, se MOBY DICK znovu vyvinul a nově je zkřížen i s naším BF Super Auto #1. Vzhledem k tomu, že jeho rodiče přináší jedny z největších výnosů, na něž můžete narazit, to znamená jediné. Dechberoucí produkce, silná, robustní a dokonale vyvážená genetika znamenající silnou rostlinu s převahou sativy, která je skutečně odolná vůči plísním. Naše odrůda Moby Dick Auto je nyní kompaktnější, s kratším samonakvétacím vegetačním cyklem, ale na jejích produkčních schopnostech, síle a chuti se ztratilo jen málo. Její komplexní terpenový profil s terpinolenem, β-myrcenem, β-karyofylenem a limonenem, abychom jmenovali jen některé, vytváří nostalgické aroma kyselého citronu, haze a jemné tóny pikantní borovice, kadidla a vanilky.Je Moby Dick Auto indika nebo sativa?
Strain Moby Dick Auto od Barneys Farm je 70% Sativa 30% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Moby Dick Auto?
Pro správné skladování semen Moby Dick Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Moby Dick Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Moby Dick Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Moby Dick Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Moby Dick Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Moby Dick Auto?
Semena konopné odrůdy Moby Dick Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Moby Dick Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Moby Dick x BF Super Auto #1
Povznášející, stimulující, hovorný
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
30%
70%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Zemitá, sladce citrusová, borovice
Kyselý citron, Haze, jemné stopy kořeněné borovice, kadidla a vanilky
3
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
indoor
Moby Dick x BF Super Auto #1
Povznášející, stimulující, hovorný
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
30%
70%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Zemitá, sladce citrusová, borovice
Kyselý citron, Haze, jemné stopy kořeněné borovice, kadidla a vanilky
4
2
4
4
3
Cool, Hot & Temperate
4

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.