NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Mimosa x Orange Punch
Mimosa x Orange Punch 1Mimosa x Orange Punch 2Mimosa x Orange Punch 3Mimosa x Orange Punch 4Mimosa x Orange Punch 5
Mimosa x Orange Punch 6Mimosa x Orange Punch 7Mimosa x Orange Punch 8Mimosa x Orange Punch 9Mimosa x Orange Punch 10

MIMOSA X ORANGE PUNCH STRAIN

EVOLUCE MIMOSY POKRAčUJE! NOVá SENZAčNí ODRůDA S PříCHUTí POMERANčE A HUTNýMI PALICEMI.

 
RATING
Mimosa Evo x Orange Punch
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Mimosa X Orange Punch Semena Konopi

MIMOSA X ORANGE PUNCH od Barneyʼs Farm je senzační, explozivně rostoucí a nesmírně kompaktní odrůda s pomerančovou příchutí. Jde o zbrusu nový přírůstek do katalogu Barneyʼs Farm a zároveň další stupneň v evoluci Mimosy. Naši šlechtitelé na to šli mazaně: pokračovali v pečlivém zpětném křížení naší slavné klasiky Orange Punch s odrůdou Mimosa Evo, senzací roku 2020. Výsledkem této genetické infúze je ohromující rychlík tvořící rozkošně vonící květy, z nichž se díky terpenům jako beta-karyofylen, linalool a limonen line senzačně sladké aroma, napůl citrusové a napůl mandarinkové. Křížením vznikla odrůda vyznačující se mimořádně kompaktní strukturou v porovnání s Mimosou Evo, nicméně jedna věc zůstala stejná: ohromující produkce květů.   Bezpochyby jde o jeden z nejbarevnějších přírůstků do naší kalifornské kolekce. Fotografie pocházejí ze sklizně v laboratoři Barneyʼs Farm a jsou na nich dobře vidět sytě fialové odstíny téhle elegantní rostliny. Vskutku krása, opravdový estetický zážitek i pro ty nejzkušenější pěstitele! Tento šampion vás potěší už tím, že má hodně robustní stavbu těla a produkuje spoustu velkých, hutných, silně pryskyřičných a těžkých palic pokrytých jasně oranžovými pestíky a závějemi trichomů. Během testů vyšlo najevo, že o něčem takovém sní všichni indoor pěstitelé! Doba kvetení je krátká, pouhých 55 až 60 dní, výnos činí 700 g/m2. Venku v ideálních podmínkách dosáhne MIMOSA X ORANGE PUNCH výšky 1,5 až 1,8 metru a výnosu více než 1,5 kg obrovských, notně kompaktních a lahodných palic prvotřídního konopí. Sklizeň je radost, husté těžké palice se snadno zpracovávají. Při sušení pak jen sílí lahodné, bonbónové, citrusovo-pomerančové aroma. Obsah THC v testech vyšel na neuvěřitelných 30 procent.Je Mimosa x Orange Punch indika nebo sativa?
Strain Mimosa x Orange Punch od Barneys Farm je 35% Sativa 65% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Mimosa x Orange Punch?
Pro správné skladování semen Mimosa x Orange Punch se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Mimosa x Orange Punch?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Mimosa x Orange Punch. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Mimosa x Orange Punch umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Mimosa x Orange Punch vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Mimosa x Orange Punch?
Semena konopné odrůdy Mimosa x Orange Punch klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Mimosa X Orange Punch Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Mimosa Evo x Orange Punch
Euforie, veselost, povznášející pocity
1500 gr/plant
650-750 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
65%
35%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Pomerančová, po citrusech a bonbonech
Sladká s nádechem mandarinek
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Mimosa Evo x Orange Punch
Euforie, veselost, povznášející pocity
1500 gr/plant
650-750 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
65%
35%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Pomerančová, po citrusech a bonbonech
Sladká s nádechem mandarinek
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.