NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Mimosa x Orange Punch Auto
Mimosa x Orange Punch Auto 1Mimosa x Orange Punch Auto 2Mimosa x Orange Punch Auto 3Mimosa x Orange Punch Auto 4Mimosa x Orange Punch Auto 5
Mimosa x Orange Punch Auto 6Mimosa x Orange Punch Auto 7Mimosa x Orange Punch Auto 8Mimosa x Orange Punch Auto 9Mimosa x Orange Punch Auto 10

MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO STRAIN

EVOLUCE MIMOSY POKRAčUJE

 
RATING
Mimosa Evo x Orange Punch x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Mimosa X Orange Punch Auto Semena Konopi

Tento nový samonakvétací super kompaktní strain s pomerančovou příchutí je pokračováním evoluce Mimosy. MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO původně vznikla jemným zpětným křížením naší slavné odrůdy Orange Punch s fenoménem roku 2020 Mimosa Evo. Laboratoř se opět překonala a využila naše BF Super Auto #1. Stejně jako u feminizované verze hluboké přechody fialové a kontrastní tmavě olivově zelené barvy dělají rostlinu nápadnou a krásnou, zatímco terpeny beta-karyofylen, linalool a limonen mají na svědomí senzační citrusové, mandarinkově sladké aroma. MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO je kompaktní a velmi robustní rostlina, která produkuje mnoho velkých hustých vysoce pryskyřičných a těžkých palic, pokrytých jasně oranžovými pestíky, z nichž jen kapou trichomy. Očekávejte rychlou dobu kvetení pouhých 65 až 75 dní a sklizeň indoor až 500 g/m2. THC bylo testováno na neuvěřitelných 21-23 %. Venku v ideálních podmínkách dosahuje MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO výšky 1,2 m a produkuje více než 700 g/m2 obrovských velmi kompaktních palic. V době sklizně jde požitek z této odrůdy opravdu nahoru, husté těžké palice se velmi snadno upravují a vzduch naplní stále sílící lahodná citrusově pomerančová vůně.Je Mimosa x Orange Punch Auto indika nebo sativa?
Strain Mimosa x Orange Punch Auto od Barneys Farm je 40% Sativa 60% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Mimosa x Orange Punch Auto?
Pro správné skladování semen Mimosa x Orange Punch Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Mimosa x Orange Punch Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Mimosa x Orange Punch Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Mimosa x Orange Punch Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Mimosa x Orange Punch Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Mimosa x Orange Punch Auto?
Semena konopné odrůdy Mimosa x Orange Punch Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Mimosa X Orange Punch Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Mimosa Evo x Orange Punch x BF Super Auto #1
Kreativita, stimulace, spokojenost
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-140cm
NÍZKÁ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Pomerančové bonbony
Sladká se stopami mandarinky
4
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
indoor
Mimosa Evo x Orange Punch x BF Super Auto #1
Kreativita, stimulace, spokojenost
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-140cm
NÍZKÁ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Pomerančové bonbony
Sladká se stopami mandarinky
5
5
5
4
4
Cool, Hot & Temperate
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.