NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Mimosa EVO
Mimosa EVO 1Mimosa EVO 2Mimosa EVO 3Mimosa EVO 4Mimosa EVO 5
Mimosa EVO 6Mimosa EVO 7Mimosa EVO 8Mimosa EVO 9Mimosa EVO 10

MIMOSA EVO STRAIN

PROLEťTE SE NA LéTAJíCíM KOBERCI S TíMHLE MOCNýM STIMULUJíCíM SATIVNíM PříRůSTKEM DO NAší KALIFORNSKé KOLEKCE!

 
RATING
Mimosa x Orange Punch
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Mimosa EVO Semena Konopi

MIMOSA EVO Feminizovaná: Dlouho očekávaný přírůstek ze šlechtitelské laboratoře Barney's Farm je konečně tady coby monstr genetika s pečetí kvality. Nechť vzejde MIMOSA EVO! Potomek slavného klonu Emerald Triangle původně vyšlechtěného u Symbiotic Genetics nyní v nové superverzi po zkřížení s naším klenotem Orange Punch! Tato 60% indika se vyznačuje velkými ojíněnými palicemi, bohatými na kanabinoidy a terpeny.   Pěstitelé budou zbožňovat její říznou citrónovo-citrusovou příchuť s nádechem lesních plodů, doprovázenou energickým a euforickým účinkem. MIMOSA EVO je skutečná potrava pro mozek, s povznášejícími pocity můžete proplouvat celým dnem. Obsah THC někdy až 30 % u velezkušených pěstitelů, ale pro obyčejné smrtelníky stačí i těch běžných 24–26 %. Výnosy u MIMOSA EVO jsou šílené, 700 g/m2 indoor je hračka, ale potřebuje více prostoru a optimální podmínky k růstu. MIMOSA EVO je ideální pro pěstování outdoor, akorát budete potřebovat žebřík! Dorůstá typicky přes dva metry, mívá až 220 cm. Fáze květu je završena na začátku října, po 65+ dnech kvetení, a výnos může být až dvě kila na kytku.Je Mimosa EVO indika nebo sativa?
Strain Mimosa EVO od Barneys Farm je 40% Sativa 60% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Mimosa EVO?
Pro správné skladování semen Mimosa EVO se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Mimosa EVO?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Mimosa EVO. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Mimosa EVO umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Mimosa EVO vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Mimosa EVO?
Semena konopné odrůdy Mimosa EVO klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Mimosa EVO Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Mimosa x Orange Punch
Povznášející pocity štěstí, soustředěnost, energičnost
2000 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
100-120cm
180-220cm
STŘEDNĚ VELKÝ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Tropická, pomerančovo-citrusová, s nádechem lesních plodů
Ovocný punč & citrusovo-mandarinkové aroma
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Mimosa x Orange Punch
Povznášející pocity štěstí, soustředěnost, energičnost
2000 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
100-120cm
180-220cm
STŘEDNĚ VELKÝ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Tropická, pomerančovo-citrusová, s nádechem lesních plodů
Ovocný punč & citrusovo-mandarinkové aroma
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.