NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ

MARY JANE EXPO BERLIN

The Barney’s Farm team would like to thank the Mary Jane Cannabis Expo for a phenomenal weekend every year! 2020's event will see over 10,000 people walk through the doors, giving 100 exhibitors the chance to show their best quality strains and accessories to the people of Germany!

Not only does Mary Jane Berlin host national and international exhibitors it also gives a great opportunity for members of the public to hear from some of the biggest and brightest Cannabis advocates from around the world.

Barney’s Farm could not have been prouder than to have been a sponsor for this event, and we know that this expo is going to be a fan favourite for many more years to come! We can tell you that planning for Mary Jane Berlin 2020 is already underway, so make sure to keep tuned for more!

Remember to check out our Facebook page for all the latest news on expos from around the world!

Arena Berlin * Badeschiff * Festsaal Kreuzberg
Friday 04.09.20 11:00 - 20:00 / Saturday 05.09.20 11:00 - 20:00 / Sunday 06.09.20 11:00 - 18:00
Mary Jane Expo Berlin - Day Ticket: €15. 3-Day Ticket: €30.
EVENT GALLERY
EVENT VIDEOS

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.