NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
LSD Auto
LSD Auto 1LSD Auto 2LSD Auto 3LSD Auto 4LSD Auto 5
LSD Auto 6LSD Auto 7LSD Auto 8LSD Auto 9LSD Auto 10

LSD AUTO STRAIN

NAJEďTE NA DáLNICI VEDOUCí ZA PSYCHEDELICKOU RADOSTí S TOUTO PřEDěLANOU AUTOMATICKOU KLASIKOU!

 
RATING
LSD x Super Magnum Auto
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

LSD Auto Semena Konopi

Jsme nadšení, že můžeme oznámit příchod LSD Auto - křížence našeho legendárního LSD s naší monstrózní samonakvétací linií. Stejně jako jeho legedární předchůdce má LSD AUTO opravdu silný efekt a urychleně vás nechá odletět do jiné dimenze. Účinek nastupuje rychle, realita se vám začne deformovat do pulsující psychedelické malby. Tuto odrůdu nelze doporučit začátečníkům. Navzdory silnému účinku je její pěstování jednoduché a každý může využít této opravdu rychlé možnosti, jak získat neuvěřitelně hypnotickou genetiku. Nechte její pronikavou energii prostoupit celou svou myslí a duší. Proč se nevydat na cestu do světa psychedelie s LSD Auto? Při pěstování LSD AUTO outdoor můžete očekávat výnos až 400 gramů palic na rostlinu, zatímco indoor úctyhodných 650 gramů / m2.Je LSD Auto indika nebo sativa?
Strain LSD Auto od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu LSD Auto?
Pro správné skladování semen LSD Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu LSD Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu LSD Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena LSD Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena LSD Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy LSD Auto?
Semena konopné odrůdy LSD Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

LSD Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
LSD x Super Magnum Auto
Společenskost, živá psychedelie, euforie, povznášející pocity, uklidnění, relaxace
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Zemitě kaštanová, mangová, citrusová, sladkokyselá
Pižmová, zemitě květinová, bylinková, skunková, čpavá
5
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
LSD x Super Magnum Auto
Společenskost, živá psychedelie, euforie, povznášející pocity, uklidnění, relaxace
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Zemitě kaštanová, mangová, citrusová, sladkokyselá
Pižmová, zemitě květinová, bylinková, skunková, čpavá
5
4
5
5
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.