NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Lemon Tree
Lemon Tree 1Lemon Tree 2Lemon Tree 3Lemon Tree 4Lemon Tree 5
Lemon Tree 6Lemon Tree 7Lemon Tree 8Lemon Tree 9Lemon Tree 10

LEMON TREE STRAIN

CITRONOVý šAMPION, V NěMž SE SNOUBí PříCHUTě AMERICKýCH KLASIK

 
RATING
Lemon Skunk x Sour Diesel
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Lemon Tree Semena Konopi

LEMON TREE od Barneyʼs Farm je hotový šampión konopných přehlídek – kombinace amerických klasik Lemon Skunk a Sour Diesel s vysokým obsahem lahodných terpenů limonenu a myrcenu. Snadno se pěstuje, jedná se o dokonale vyvážený hybrid (55% indika). Je to silně výnosná odrůda, produkuje spoustu lepkavých, hutných a notně ojíněných palic světle zelené barvy, zahalených do tlusté vrstvy trichomů, z nichž se uvolňuje svěží citrusové aroma. Není divu, že samotné její pěstování je zážitek pro všechny smysly! Při pěstovámí indoor dorůstá do výšky okolo 90–100 cm s výnosem až 650 g/m2, a to po relativně krátké době květu, pouhých 65–70 dnů. Venku, když dostane více času, může LEMON TREE dosáhnout až dvoumetrové výšky a výnosu až 1,5 kg na rostlinu, přičemž dozrává mezi půlkou a koncem října. Po usušení a curingu díky vysokému obsahu terpenů vynikne typicky čpavý skunkový odér s citronově nakyslým aroma. Tato osvěžující ostrá kyselost spolu s podtóny nafty je na této odrůdě opravdu unikátní – navíc vám zaručí veselý a povznášející pocit během celého během dne, ať děláte cokoli!Je Lemon Tree indika nebo sativa?
Strain Lemon Tree od Barneys Farm je 45% Sativa 55% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Lemon Tree?
Pro správné skladování semen Lemon Tree se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Lemon Tree?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Lemon Tree. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Lemon Tree umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Lemon Tree vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Lemon Tree?
Semena konopné odrůdy Lemon Tree klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Lemon Tree Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Lemon Skunk x Sour Diesel
Veselost, uvolnění, euforie
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
90-100cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Čerstvé citrony, kyselé tropické ovoce
Nakysle citronová, skunkově, naftová
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Lemon Skunk x Sour Diesel
Veselost, uvolnění, euforie
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
90-100cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Čerstvé citrony, kyselé tropické ovoce
Nakysle citronová, skunkově, naftová
Cool, Hot & Temperate
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.