NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Lemon Tree
Lemon Tree 1Lemon Tree 2Lemon Tree 3Lemon Tree 4Lemon Tree 5
Lemon Tree 6Lemon Tree 7Lemon Tree 8Lemon Tree 9Lemon Tree 10

LEMON TREE STRAIN

CITRONOVý šAMPION, V NěMž SE SNOUBí PříCHUTě AMERICKýCH KLASIK

 
RATING
Lemon Skunk x Sour Diesel
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

LEMON TREE™ Semena Konopi

LEMON TREE™ od Barneyʼs Farm je hotový šampión konopných přehlídek – kombinace amerických klasik Lemon Skunk a Sour Diesel s vysokým obsahem lahodných terpenů limonenu a myrcenu. Snadno se pěstuje, jedná se o dokonale vyvážený hybrid (55% indika). Je to silně výnosná odrůda, produkuje spoustu lepkavých, hutných a notně ojíněných palic světle zelené barvy, zahalených do tlusté vrstvy trichomů, z nichž se uvolňuje svěží citrusové aroma. Není divu, že samotné její pěstování je zážitek pro všechny smysly! Při pěstovámí indoor dorůstá do výšky okolo 90–100 cm s výnosem až 650 g/m2, a to po relativně krátké době květu, pouhých 65–70 dnů. Venku, když dostane více času, může LEMON TREE™ dosáhnout až dvoumetrové výšky a výnosu až 1,5 kg na rostlinu, přičemž dozrává mezi půlkou a koncem října. Po usušení a curingu díky vysokému obsahu terpenů vynikne typicky čpavý skunkový odér s citronově nakyslým aroma. Tato osvěžující ostrá kyselost spolu s podtóny nafty je na této odrůdě opravdu unikátní – navíc vám zaručí veselý a povznášející pocit během celého během dne, ať děláte cokoli!

Lemon Tree Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Lemon Skunk x Sour Diesel
Veselost, uvolnění, euforie
1.5kg per plant
600-650 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
90-100cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Čerstvé citrony, kyselé tropické ovoce
Nakysle citronová, skunkově, naftová
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Lemon Skunk x Sour Diesel
Veselost, uvolnění, euforie
1.5kg per plant
600-650 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
3rd-4th week
90-100cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Čerstvé citrony, kyselé tropické ovoce
Nakysle citronová, skunkově, naftová
Cool, Hot & Temperate
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.