NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Lemon Haze Auto

LEMON HAZE AUTO STRAIN

ZíSKEJTE ENERGII A POVZBUZENí S PIKANTNíM A AROMATICKýM KONOPNýM STRAINEM LEMON HAZE AUTO.

 
RATING
Lemon Haze Strain x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Lemon Haze Auto Semena Konopi

Lemon Haze Auto od Barney´s Farm Hledali jste skutečně výjimečnou odrůdu, která vás omladí a povzbudí? Už nehledejte, máme pro vás přesně to pravé - Lemon Haze Auto. Tento ohromující strain konopí je výsledkem vášnivého a dráždivého spojení výjimečné genetiky Lemon Haze a mocné odrůdy BF Super Auto #1. Není divu, že je tento oceňovaný strain velmi vyhledávaný jak milovníky rekreačního, tak i léčebného konopí. Lemon Haze Auto je ideální volbou pro každého, kdo hledá osvěžující energizující zážitek. Tento hybrid s převahou sativy svými povzbuzujícími a povznášejícími vlastnostmi jistě uspokojí i ty nejnáročnější chutě. A co je na tom nejlepší? Tento lahodný strain je vysoce účinný, s dobou kvetení 65-70 dní a výnosy až 500-550 g/m2 uvnitř a 180-250 g na rostlinu venku. Jeho skromná velikost, dosahující 90-110 cm indoor a 90-120 cm venku, z něj činí vynikající volbu pro zahrádkáře s omezeným prostorem. Pojďme si však promluvit o skutečné hvězdě - výrazném aroma a chuťovém profilu Lemon Haze Auto. Se svou pikantní citronovou vůní, nádechem sladkosti a zemitými podtóny je tento strain skutečně jedinečný. A to nemluvíme o chuti! Není divu, že je tento strain tak oblíbený mezi milovníky konopí, kteří hledají osvěžující a povznášející zážitek. Lemon Haze Auto se může pochlubit koncentrací THC 20-22 %, což poskytuje vyvážený a dlouhotrvající high, který se vyznačuje energizujícím a euforickým dopadem, takže je ideální pro denní užívání. A díky své genetické výbavě ze strany sativy je také vhodnou alternativou pro jedince, kteří hledají léčbu úzkosti a vyčerpání. Tak na co ještě čekáte? Dopřejte si svůdný a dráždivý Lemon Haze Auto ještě dnes a zažijte svět potěšení a vzrušení jako nikdy předtím!

Lemon Haze Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Lemon Haze Strain x BF Super Auto #1
Pozvednutí nálady, Motivovaný
180-250 gr/plant
500-550 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
90-110cm
90-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
30%
70%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Citronové Citrusové Ovocné
Tropické Sladké Citrusové
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Lemon Haze Strain x BF Super Auto #1
Pozvednutí nálady, Motivovaný
180-250 gr/plant
500-550 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
90-110cm
90-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
30%
70%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Citronové Citrusové Ovocné
Tropické Sladké Citrusové

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.