NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Lemon Drizzle

LEMON DRIZZLE STRAIN

POTěšTE SVé SMYSLY S LEMON DRIZZLE, STRAINEM S PřEVAHOU SATIVY, KTERý PřEKYPUJE CITRUSOVOU CHUTí A SILNýM OPOJENíM.

 
RATING
Super Lemon Haze Strain x OG Kush Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Lemon Drizzle Semena Konopi

Lemon Drizzle strain od Barney´s Farm Dopřejte si dráždivou vůni našeho strainu Lemon Drizzle, smyslně vytvořené konopné odrůdy, která jistě podráždí vaše smysly a zanechá vás ve stavu blažené euforie. Tento strain s převahou sativy, vyšlechtěný ze svůdné směsi Super Lemon Haze a OG Kush, vás přenese do jiné roviny existence. Díky době kvetení 60-65 dní překypují výtečné palice odrůdy Lemon Drizzle silným podílem THC 20-25 %, což zaručuje jedinečné a uspokojující opojení. Komplexní terpenový profil tohoto svůdného strainu si jistě podmaní vaše smysly tóny pikantního citronu a nádechem zemitých tónů Kushe, což vám poskytne chuťovou explozi, na kterou jen tak nezapomenete. Tato lákavá kráska dorůstá do výšky 1,0 - 1,20 m indoor a 1,5 - 2,0 m venku. Ohromí vás velkorysý výnos 550 g/m2 indoor, zatímco venkovní výnos až 1,5 - 2,0 kg je více než značný. Zažijte dokonalou pohodu díky venkovní době kvetení odrůdy Lemon Drizzle, která startuje na začátku října, což vám umožní vyhřívat se na sladkém slunci a vychutnávat si opojné účinky této dráždivé odrůdy. Podlehněte kouzlu našeho strainu Lemon Drizzle a objevte svět nefalšovaného potěšení, který vás zanechá v úžasu.Je Lemon Drizzle indika nebo sativa?
Strain Lemon Drizzle od Barneys Farm je 85% Sativa 15% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Lemon Drizzle?
Pro správné skladování semen Lemon Drizzle se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Lemon Drizzle?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Lemon Drizzle. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Lemon Drizzle umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Lemon Drizzle vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Lemon Drizzle?
Semena konopné odrůdy Lemon Drizzle klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Lemon Drizzle Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Super Lemon Haze Strain x OG Kush Strain
Povzbudivý, povznášející, soustředěný, motivující
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
15%
85%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Kyselý citron, sladké citrusy
Sladký a kyselý citrus, borovice, zemitá
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Super Lemon Haze Strain x OG Kush Strain
Povzbudivý, povznášející, soustředěný, motivující
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
15%
85%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Kyselý citron, sladké citrusy
Sladký a kyselý citrus, borovice, zemitá

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.