NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Lemon Drizzle

LEMON DRIZZLE STRAIN

POTěšTE SVé SMYSLY S LEMON DRIZZLE, STRAINEM S PřEVAHOU SATIVY, KTERý PřEKYPUJE CITRUSOVOU CHUTí A SILNýM OPOJENíM.

 
RATING
Super Lemon Haze Strain x OG Kush Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

LEMON DRIZZLE™ Semena Konopi

Lemon Drizzle strain od Barney´s Farm Dopřejte si dráždivou vůni našeho strainu Lemon Drizzle, smyslně vytvořené konopné odrůdy, která jistě podráždí vaše smysly a zanechá vás ve stavu blažené euforie. Tento strain s převahou sativy, vyšlechtěný ze svůdné směsi Super Lemon Haze a OG Kush, vás přenese do jiné roviny existence. Díky době kvetení 60-65 dní překypují výtečné palice odrůdy Lemon Drizzle silným podílem THC 20-25 %, což zaručuje jedinečné a uspokojující opojení. Komplexní terpenový profil tohoto svůdného strainu si jistě podmaní vaše smysly tóny pikantního citronu a nádechem zemitých tónů Kushe, což vám poskytne chuťovou explozi, na kterou jen tak nezapomenete. Tato lákavá kráska dorůstá do výšky 1,0 - 1,20 m indoor a 1,5 - 2,0 m venku. Ohromí vás velkorysý výnos 550 g/m2 indoor, zatímco venkovní výnos až 1,5 - 2,0 kg je více než značný. Zažijte dokonalou pohodu díky venkovní době kvetení odrůdy Lemon Drizzle, která startuje na začátku října, což vám umožní vyhřívat se na sladkém slunci a vychutnávat si opojné účinky této dráždivé odrůdy. Podlehněte kouzlu našeho strainu Lemon Drizzle a objevte svět nefalšovaného potěšení, který vás zanechá v úžasu.

Lemon Drizzle Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Super Lemon Haze Strain x OG Kush Strain
Povzbudivý, povznášející, soustředěný, motivující
1.5kg per plant
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150 – 200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
15%
85%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Kyselý citron, sladké citrusy
Sladký a kyselý citrus, borovice, zemitá
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Super Lemon Haze Strain x OG Kush Strain
Povzbudivý, povznášející, soustředěný, motivující
1.5kg per plant
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150 – 200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
15%
85%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Kyselý citron, sladké citrusy
Sladký a kyselý citrus, borovice, zemitá

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.