NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Kush Mintz
Kush Mintz 1Kush Mintz 2Kush Mintz 3Kush Mintz 4Kush Mintz 5
Kush Mintz 6Kush Mintz 7Kush Mintz 8Kush Mintz 9Kush Mintz 10

KUSH MINTZ STRAIN

PřEDSTAVUJEME Náš úžASNý CRITICAL KUSH NYNí ZKřížENý S MINTZ

 
RATING
Critical Kush x Mintz
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

KUSH MINTZ™ Semena Konopi

KUSH MINTZ™ od Barney’s Farm. Během našeho procesu selekce Biscotti Mintz jsme představili fenotyp Kushe, který vykazoval neobvyklou charakteristiku 30% sativy. To v kombinaci s naší lahodnou odrůdou Mintz přineslo něco velmi vzrušujícího, rostlinu s převahou 70 % indiky, v našem katalogu zcela unikátní a s úžasnými vlastnostmi. KUSH MINTZ™ s mocnou linií Himalayan OG Kush je nyní extrémně energická, silná indika s 30% podílem stativy. Exploze infuze linie Critical přináší obrovské výnosy jak indoor, tak venku s výškou dosahující při pěstování venku 2 metrů, super silná a robustní s neuvěřitelnými produkčními schopnostmi. Mintz nepřekvapivě ještě více umocňuje slavné zemité borovicové a sladké citrusové vůně Kushe s nádechem kávy a jemnými tóny mátových sušenek! KUSH MINTZ™ je extrémně pryskyřičný strain, na dotek lepkavý se silným povlakem trichomů pokrývajícím známé světle zelené barvy, z jehož husté struktury květů občas vystupují tmavě zelené kontrastní listy.

Kush Mintz Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Critical Kush x Mintz
Uvolňující, štěstí, povznášející
1500
600-650 gr/m˛
56 - 63
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-110cm
100-110cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Čerstvá borovice, káva se stopami máty
Zemitá borovice, mátová káva
4
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Critical Kush x Mintz
Uvolňující, štěstí, povznášející
1500
600-650 gr/m˛
56 - 63
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-110cm
100-110cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Čerstvá borovice, káva se stopami máty
Zemitá borovice, mátová káva
4
4
4
4
4
Cool, Hot & Temperate
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.