NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Kush Mintz
Kush Mintz 1Kush Mintz 2Kush Mintz 3Kush Mintz 4Kush Mintz 5
Kush Mintz 6Kush Mintz 7Kush Mintz 8Kush Mintz 9Kush Mintz 10

KUSH MINTZ STRAIN

PřEDSTAVUJEME Náš úžASNý CRITICAL KUSH NYNí ZKřížENý S MINTZ

 
RATING
Critical Kush x Mintz
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Kush Mintz Semena Konopi

KUSH MINTZ od Barney’s Farm. Během našeho procesu selekce Biscotti Mintz jsme představili fenotyp Kushe, který vykazoval neobvyklou charakteristiku 30% sativy. To v kombinaci s naší lahodnou odrůdou Mintz přineslo něco velmi vzrušujícího, rostlinu s převahou 70 % indiky, v našem katalogu zcela unikátní a s úžasnými vlastnostmi. KUSH MINTZ s mocnou linií Himalayan OG Kush je nyní extrémně energická, silná indika s 30% podílem stativy. Exploze infuze linie Critical přináší obrovské výnosy jak indoor, tak venku s výškou dosahující při pěstování venku 2 metrů, super silná a robustní s neuvěřitelnými produkčními schopnostmi. Mintz nepřekvapivě ještě více umocňuje slavné zemité borovicové a sladké citrusové vůně Kushe s nádechem kávy a jemnými tóny mátových sušenek! KUSH MINTZ je extrémně pryskyřičný strain, na dotek lepkavý se silným povlakem trichomů pokrývajícím známé světle zelené barvy, z jehož husté struktury květů občas vystupují tmavě zelené kontrastní listy.Je Kush Mintz indika nebo sativa?
Strain Kush Mintz od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Kush Mintz?
Pro správné skladování semen Kush Mintz se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Kush Mintz?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Kush Mintz. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Kush Mintz umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Kush Mintz vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Kush Mintz?
Semena konopné odrůdy Kush Mintz klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Kush Mintz Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Critical Kush x Mintz
Uvolňující, štěstí, povznášející
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-110cm
100-110cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Čerstvá borovice, káva se stopami máty
Zemitá borovice, mátová káva
4
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Critical Kush x Mintz
Uvolňující, štěstí, povznášející
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-110cm
100-110cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Čerstvá borovice, káva se stopami máty
Zemitá borovice, mátová káva
4
4
4
4
4
Cool, Hot & Temperate
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.