NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Gorilla Zkittlez
Gorilla Zkittlez 1Gorilla Zkittlez 2Gorilla Zkittlez 3Gorilla Zkittlez 4Gorilla Zkittlez 5
Gorilla Zkittlez 6Gorilla Zkittlez 7Gorilla Zkittlez 8Gorilla Zkittlez 9Gorilla Zkittlez 10

GORILLA ZKITTLEZ STRAIN

NAKOPNěTE SI TěLO I DUCHA TíMTO POZORUHODNýM KALEIDOSKOPEM UKLIDňUJíCíCH KANABINOIDů!

 
RATING
Gorilla Glue x Zkittlez
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Gorilla Zkittlez Semena Konopi

Gigantická potence ve stylu amerického západního pobřeží je výsledkem fantastické fúze odrůd GG 4 a Zkittlez. GORILLA ZKITTLEZ od Barney’s Farm je naprostá novinka. Po 60 dnech květu čeká pacienta hotová trichomová hostina. Z hlediska typu je to spíše indika a jedná se o čarokrásnou bylinu, jejíž pestíky třpytící se nalitými trichomy potěší na první pohled. Díky indikovému kanabinoidnímu profilu ihned navodí kýžený stav odpočinku a relaxace, ale zároveň přivede k zamyšlení. Pacienti ocení 24% obsah THC a rádi se k téhle odrůdě budou vracet. Indoor se dá očekávat doba květu 8–9 týdnů, venku dozrává na začátku října. Na konci může mít na výšku až 170 centimetrů a venku dá až dvě a půl kila. Nenechte si ujít GORILLA ZKITTLEZ od Barney’s Farm!Je Gorilla Zkittlez indika nebo sativa?
Strain Gorilla Zkittlez od Barneys Farm je 40% Sativa 60% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Gorilla Zkittlez?
Pro správné skladování semen Gorilla Zkittlez se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Gorilla Zkittlez?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Gorilla Zkittlez. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Gorilla Zkittlez umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Gorilla Zkittlez vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Gorilla Zkittlez?
Semena konopné odrůdy Gorilla Zkittlez klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Gorilla Zkittlez Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Gorilla Glue x Zkittlez
Silný účinek, relaxující, myšlenkově stimulující
2000-2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
STŘEDNĚ VELKÝ
140-170cm
100-140cm
140-180cm
VYSOKÁ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocná
Ovocná
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Gorilla Glue x Zkittlez
Silný účinek, relaxující, myšlenkově stimulující
2000-2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
STŘEDNĚ VELKÝ
140-170cm
100-140cm
140-180cm
VYSOKÁ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocná
Ovocná
4
3

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.