NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Gorilla Zkittlez
Gorilla Zkittlez 1Gorilla Zkittlez 2Gorilla Zkittlez 3Gorilla Zkittlez 4Gorilla Zkittlez 5
Gorilla Zkittlez 6Gorilla Zkittlez 7Gorilla Zkittlez 8Gorilla Zkittlez 9Gorilla Zkittlez 10

GORILLA ZKITTLEZ STRAIN

NAKOPNěTE SI TěLO I DUCHA TíMTO POZORUHODNýM KALEIDOSKOPEM UKLIDňUJíCíCH KANABINOIDů!

 
RATING
Gorilla Glue x Zkittlez
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

GORILLA ZKITTLEZ™ Semena Konopi

Gigantická potence ve stylu amerického západního pobřeží je výsledkem fantastické fúze odrůd GG 4 a Zkittlez. GORILLA ZKITTLEZ™ od Barney’s Farm je naprostá novinka. Po 60 dnech květu čeká pacienta hotová trichomová hostina. Z hlediska typu je to spíše indika a jedná se o čarokrásnou bylinu, jejíž pestíky třpytící se nalitými trichomy potěší na první pohled. Díky indikovému kanabinoidnímu profilu ihned navodí kýžený stav odpočinku a relaxace, ale zároveň přivede k zamyšlení. Pacienti ocení 24% obsah THC a rádi se k téhle odrůdě budou vracet. Indoor se dá očekávat doba květu 8–9 týdnů, venku dozrává na začátku října. Na konci může mít na výšku až 170 centimetrů a venku dá až dvě a půl kila. Nenechte si ujít GORILLA ZKITTLEZ™ od Barney’s Farm!

Gorilla Zkittlez Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Gorilla Glue x Zkittlez
Silný účinek, relaxující, myšlenkově stimulující
2000-2500
600-700 gr/m˛
55 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
STŘEDNĚ VELKÝ
140-170cm
140cm
140-170cm
VYSOKÁ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocná
Ovocná
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Gorilla Glue x Zkittlez
Silný účinek, relaxující, myšlenkově stimulující
2000-2500
600-700 gr/m˛
55 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
STŘEDNĚ VELKÝ
140-170cm
140cm
140-170cm
VYSOKÁ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocná
Ovocná
4
3

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.