NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto 1Gorilla Glue Auto 2Gorilla Glue Auto 3Gorilla Glue Auto 4Gorilla Glue Auto 5
Gorilla Glue Auto 6Gorilla Glue Auto 7Gorilla Glue Auto 8Gorilla Glue Auto 9Gorilla Glue Auto 10

GORILLA GLUE AUTO STRAIN

GORILLA GLUE AUTO Má SíLU JAKO Z DžUNGLE!

 
RATING
Gorilla Glue #4 x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Gorilla Glue Auto Semena Konopi

GORILLA GLUE AUTO od Barney’s Farm je rychle kvetoucí hybrid, který vás přilepí na místo, ať už jste kdekoli. Není to kytka pro začátečníky, její účinky berte s respektem. Tato nová superrychlá verze (55% indika) naší proslulé Gorilla Glue zkřížené se vzrušující novou generací BF Super Auto #1 má obrovské výnosy (600 g/m2) a roste do výšky až 110 cm. Během květení vám neunikne úchvatné aroma kávy se smetanou. Vzhledem k notoricky proslulé hladině THC okolo 25 % asi pochopíte, proč se do téhle kytky každý zamiluje. Během pouhých 70 až 75 dní na této monstrózní samonakvétačce naskáčou obrovské voňavé palice. Užijte si psychedelické vibrace od tohoto indikového přírůstku do naší samonakvétací kalifornské kolekce – GORILLA GLUE AUTO od Barney’s Farm. Sledujte Toni13, oficiálního testovacího growera Barney's Farm – již dnes! Sledujte jeho poslední grow test odrůdy GORILLA GLUE AUTO – https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuana – https://www.facebook.com/pg/Toni13A/posts/Je Gorilla Glue Auto indika nebo sativa?
Strain Gorilla Glue Auto od Barneys Farm je 45% Sativa 55% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Gorilla Glue Auto?
Pro správné skladování semen Gorilla Glue Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Gorilla Glue Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Gorilla Glue Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Gorilla Glue Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Gorilla Glue Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Gorilla Glue Auto?
Semena konopné odrůdy Gorilla Glue Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Gorilla Glue Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Gorilla Glue #4 x BF Super Auto #1
Těžce sedativní
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Smetanová
Káva a koření
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Gorilla Glue #4 x BF Super Auto #1
Těžce sedativní
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Smetanová
Káva a koření

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.