NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
GMO Auto

GMO AUTO STRAIN

UVOLNěTE SVé SMYSLY DíKY SILNéMU A AROMATICKéMU KONOPí GMO AUTO, KTERé JE IDEáLNí PRO SILNé OPOJENí A HLUBOKOU RELAXACI.

 
RATING
GMO Strain x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

GMO AUTO™ Semena Konopi

GMO Auto od Barney´s Farm GMO Auto je vynikající odrůda konopí, která je ideální pro ty, kteří chtějí zažít intenzivní a vyvážené opojení bez nutnosti střídat světelné cykly. Díky svým genům s dominancí indiky a působivé genetice GMO a BF Super Auto #1, které produkují strain s pozoruhodnou silou a chutí, není divu, že je tento strain velmi vyhledávaný těmi nejnáročnějšími milovníky konopí. GMO Autoflower od Barney´s Farm je skutečná síla a pěstování je skutečným potěšením. S dobou od výsevu do sklizně 70-75 dní poskytuje výnosy až 600 g/m2 indoor a 200-300 g na rostlinu venku. Má také perfektní velikost, dosahuje až 90-110 cm indoor a 100-130 cm venku, což z rostliny činí vynikající volbu pro indoor i outdoor zahradníky, kteří se snaží optimalizovat produktivitu. GMO je proslulá svou výraznou vůní a chuťovým profilem, který vytváří silnou vůni připomínající naftu s nádechem česneku a zemitých tónů. Jedná se o skutečně jedinečnou chuť, která podráždí vaše smysly a zanechá ve vás touhu po dalších dávkách. Díky pozoruhodné koncentraci THC 24 % je opojení robustní a vyvážené a vytváří hluboce uklidňující a zklidňující účinek, který je ideální pro večerní sezení nebo sezení před spaním.

GMO Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
GMO Strain x BF Super Auto #1
200-300 gr/plant
600 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
90-110cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
GMO Strain x BF Super Auto #1
200-300 gr/plant
600 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
90-110cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.