NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
GMO Auto

GMO AUTO STRAIN

UVOLNěTE SVé SMYSLY DíKY SILNéMU A AROMATICKéMU KONOPí GMO AUTO, KTERé JE IDEáLNí PRO SILNé OPOJENí A HLUBOKOU RELAXACI.

 
RATING
GMO Strain x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

GMO Auto Semena Konopi

GMO Auto od Barney´s Farm GMO Auto je vynikající odrůda konopí, která je ideální pro ty, kteří chtějí zažít intenzivní a vyvážené opojení bez nutnosti střídat světelné cykly. Díky svým genům s dominancí indiky a působivé genetice GMO a BF Super Auto #1, které produkují strain s pozoruhodnou silou a chutí, není divu, že je tento strain velmi vyhledávaný těmi nejnáročnějšími milovníky konopí. GMO Autoflower od Barney´s Farm je skutečná síla a pěstování je skutečným potěšením. S dobou od výsevu do sklizně 70-75 dní poskytuje výnosy až 600 g/m2 indoor a 200-300 g na rostlinu venku. Má také perfektní velikost, dosahuje až 90-110 cm indoor a 100-130 cm venku, což z rostliny činí vynikající volbu pro indoor i outdoor zahradníky, kteří se snaží optimalizovat produktivitu. GMO je proslulá svou výraznou vůní a chuťovým profilem, který vytváří silnou vůni připomínající naftu s nádechem česneku a zemitých tónů. Jedná se o skutečně jedinečnou chuť, která podráždí vaše smysly a zanechá ve vás touhu po dalších dávkách. Díky pozoruhodné koncentraci THC 24 % je opojení robustní a vyvážené a vytváří hluboce uklidňující a zklidňující účinek, který je ideální pro večerní sezení nebo sezení před spaním.Je GMO Auto indika nebo sativa?
Strain GMO Auto od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu GMO Auto?
Pro správné skladování semen GMO Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu GMO Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu GMO Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena GMO Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena GMO Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy GMO Auto?
Semena konopné odrůdy GMO Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

GMO Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
GMO Strain x BF Super Auto #1
Euforický, Povzbudivý
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Diesel, Česnek, Zemité
Diesel, Česnek, Zemité
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
GMO Strain x BF Super Auto #1
Euforický, Povzbudivý
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Diesel, Česnek, Zemité
Diesel, Česnek, Zemité

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.