NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Glue Gelato Auto
Glue Gelato Auto 1Glue Gelato Auto 2Glue Gelato Auto 3Glue Gelato Auto 4Glue Gelato Auto 5
Glue Gelato Auto 6Glue Gelato Auto 7Glue Gelato Auto 8Glue Gelato Auto 9Glue Gelato Auto 10

GLUE GELATO AUTO STRAIN

UTIšTE BOLESTI A STRASTI TíMHLE HUSTýM AUTOMATEM ZE ZáPADNíHO POBřEží USA!

 
RATING
Gorilla Glue x Gelato x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Glue Gelato Auto Semena Konopi

Jste připraveni na GLUE GELATO AUTO? Odhalili jsme elitní kusy mezi klony západního pobřeží a sloučili je do tohoto samonakvétacího klenotu. Nepropásněte to nejlepší z Gelata a Glue v jejich lahodné kombinaci. Rychle vás pošle do povznášejícího, zklidněného stavu. Nechte ji rozpoutat její fascinující, hypnotické kouzlo, všechny vaše starosti zmizí a nastoupí klidný stav mysli. Co se týká zlepšení nálady, na Glue Gelato je vždy spolehnutí. Při pěstování indoor můžete očekávat výnos až 600 g / m2, zatímco v ideálních podmínkách outdoor je možné sklidit až 400 g čokoládové dobroty. Nenechte si ujít tuto potentní pestíkovou párty. Je opravdu velmi snadné nechat ji vyrůst ze semínka k palicím v pouhých 70 dnech. Nebudete litovat, že jste vyzkoušeli GLUE GELATO AUTOod Barney's Farm.Je Glue Gelato Auto indika nebo sativa?
Strain Glue Gelato Auto od Barneys Farm je 40% Sativa 60% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Glue Gelato Auto?
Pro správné skladování semen Glue Gelato Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Glue Gelato Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Glue Gelato Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Glue Gelato Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Glue Gelato Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Glue Gelato Auto?
Semena konopné odrůdy Glue Gelato Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Glue Gelato Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Gorilla Glue x Gelato x BF Super Auto #1
Veselí, relaxace, povznesená nálada, uklidnění, euforie
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
65 - 70
90-120cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Náznak hořké čokolády, koření a ovoce, sladké lesní plody
Ovocná, sladce zemitá, citrusová
4
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Gorilla Glue x Gelato x BF Super Auto #1
Veselí, relaxace, povznesená nálada, uklidnění, euforie
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
65 - 70
90-120cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Náznak hořké čokolády, koření a ovoce, sladké lesní plody
Ovocná, sladce zemitá, citrusová
5
4
3
4
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.