NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
G13 Haze
G13 Haze 1G13 Haze 2G13 Haze 3G13 Haze 4G13 Haze 5
G13 Haze 6G13 Haze 7G13 Haze 8G13 Haze 9

G13 HAZE STRAIN

VYZKOUšEJTE TOHOTO SLADKéHO A POVZNášEJíCíHO šAMPIóNA S LEGENDáRNí G13 V RODOKMENU!

Cup Winner
RATING
G13 x Hawaiian Sativa
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

G13 Haze Semena Konopi

Co se stane, když zkřížíte legendární G13 s naší oblíbenou havajskou sativou? Získáte rostlinu, která vytváří mimořádně hutné palice s obrovskou produkcí pryskyřice. G13 HAZE přináší zdravé sklizně plné intenzivní vůně a chutě ovoce a koření. Její psychické účinky jsou silné. Rostliny jsou na sativu středně vysoké a kompaktní a skvěle se hodí pro SOG a ScrOG pěstování.Je G13 Haze indika nebo sativa?
Strain G13 Haze od Barneys Farm je 80% Sativa 20% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu G13 Haze?
Pro správné skladování semen G13 Haze se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu G13 Haze?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu G13 Haze. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena G13 Haze umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena G13 Haze vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy G13 Haze?
Semena konopné odrůdy G13 Haze klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

G13 Haze Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
G13 x Hawaiian Sativa
Silný, povznášející účinek, podporuje tvořivost, duševně stimuluje a nabuzuje
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
20%
80%
Indika/Sativa
Sladce bonbónová, připomíná koktejl s tropickým ovocem, citrusová
Ovocná, kořeněná
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
G13 x Hawaiian Sativa
Silný, povznášející účinek, podporuje tvořivost, duševně stimuluje a nabuzuje
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
20%
80%
Indika/Sativa
NE
Sladce bonbónová, připomíná koktejl s tropickým ovocem, citrusová
Ovocná, kořeněná

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.